Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek r**anc vagyok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek r**anc vagyok, ha volt 6 egyéjszakás kalandom 20 évesen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 09:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az.De majdnem mindenki, ha szemtől szembe kérdezed, le tagadná a véleményét...
2015. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 ~OnLány~ ***** válasza:
72%

Hát ha már megkérdezted ezt az itteni válaszolóktól is,akkor annak csak oka van :)


Ha te magad annak érzed,akkor most másoktól várod a bíztató válaszokat,hogy mégsem vagy az?


Az a lényeg,hogy benned mi játszódik le,miért kell mindig az ilyesmit mások orrára kötni?

Ez esetben a miénkre?


Tudod jól,hogy vannak itt olyan válaszolók is,akik alig várnák a szemedbe is mondani,hogy az vagy.


Szerintem nem.

Ha úgy érzed jól döntöttél-bár ha már 6-tal lefeküdtél,akkor biutosan-nem kell a megerősítésre várni.

Még fiatal vagy,azt hiszed ők voltak az utolsó partnereid?! :)

2015. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az.De amíg velem nem kerülsz kapcsolatba,nem igazán érdekel. :)

24/F

2015. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%
Amiért ilyen kedves vagy, én is leírom a véleményem. Egy igazi kis ribi vagy! Remélem örülsz.
2015. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha nem is ribi de könnyűvérű mindenképp :) ha erre vágysz akkor semmi baj nincs, fiatal vagy most éld ki magad. Később ha komoly kapcsolatod lesz akkor nem lesz már hiányérzeted, hogy elszalasztottál valamit fiatalon.
2015. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Velem is szeretnél le feküdni? :)
2015. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy dugáson kívül másra nekem nem kellenél.
2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 azureknight0715 ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, DE! Ha komoly kapcsolatot szeretnék és ezt megtudnám akkor erősen elgondolkodnék rajta hogy megkockáztatom hogy egy ilyen csajjal összejöjek. Akárhogy is nézük és akármennyire is divat manapság nem pozitivum ha egy csaj egy éjszaka alatt odaadja magá és ezt hatszoris hát nem tudom. Helyedben hanyagolnám ezt a témát.
2015. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk megtehetik h össze-vissza b*sznak akkor mi miért ne ? :D Nincs ilyen h nekik szabad nekünk nem mert nekünk ciki !
2015. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
a magyar nők 80%-a riba*nc, szóval ne vedd magadra mert ez nem rajtad múlt, a véredben van a farokéhség!
2015. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!