Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok eltudtok képzelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok eltudtok képzelni egy egyéjszakást?

Figyelt kérdés

Kék szemű barna hajú macis alkatú,normális pasi vagyok ,pesti,van esetleg aki érdekelne ez?

okoskodók kérem kíméljenek :)



2015. nov. 14. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
eltudnám..... valaki mással
2015. nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maci, menjél szépen vissza a barlangocskádba, jön a tél, ideje téliálomra szenderülni... Csak majd ne felejts el tavasszal kibujji, hogy meglásd az árnyékodat! ;)
2015. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon gáz, én elég régóta nem szexeltem de ilyen szintre azért nem süllyednék :D
2015. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Spiritrobber ***** válasza:

Haversrác, én is elég mackós vagyok, de nem szüzen kell leélnem az életem ha erre gondolsz... és távolról sem!


Ha komoly barátnőre gondolsz akkor persze így is van esélyed... itt 2 ponton múlik:

1. szereti a mackósat

2. szereti az intelligenst

3. szereti az egyéb embertípust


Szóval személyiségfüggően igen, van esélyed! :)

2015. nov. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én el tudok
2015. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, el tudok képzelni. Ha nem is feltétlenül éjszakáról lenne szó.
2015. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eltudni eltudnák,csak a megvalósításhoz gyávák!!!!!
2015. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hatpersze!!!! mindent ellehet kepzelni csak nem biztos hogy az agyig is eljutnanak veled. figyi! komolyan mondom ilyen oldalon mint ez csak szivatni fognak de ha gondolod probald ki maci!!!
2015. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen egy éjszakás ról van szo? Nincsen hol aludkodni es egy éjszakára kellene valahol aludni? Nem értem a kérdésed ha mackós vagy annak mi köze ehhez hogy valahol aludni akarsz! Vagy annyira mackós hogy nagy széles agy kell? Jaj bocs de nem világos hogy mire

Gondolsz A kèrdès feltevèse sajnos nem fedi a valós nyílt tisztázott kérdést ..tehàt a fogalmazàsilag nem megfelelő a felett kèrdès. Javaslom hogy esetleg ülj le szedd össze a gondolataidat es orientàlodjàl a kèrdèsre ès összegezve a mondanivalóját ujra fogalmazva probàljad ujra fogalmazva leírni a kèrdèsed. Abban a kultúrában és szocializációs környezetben, amiben mi itt Európában élünk, nem fér bele az átlag ember erkölcsi értékrendjébe egy ilyen eset felett komolyabb következmények nélkül eltekinteni. Ha ettől eltérő felfogása van valakinek, az nem jóságnak, vagy intelligenciának, hanem devianciának számít. Hála istennek, a törzsközösségi társadalom színvonalát itt Európában sikerült kinőni, és ez együtt jár olyan hátrányokkal, hogy bizonyos viselkedésformát a többség nem fogad el természetesként.De minden esetben segiteni kell az arra ràszorulóknak hogy ne èrezzèk elveszetten magukat ebben a rohanó vilàgban a tàrsadalom kivetett perifèriàkban ahol szemet becsukta tovàbb lèpnek segitsèg nèlkül az arra ràszorúloknak. Segítsünk egymàsnak hogy màsok is segítsenek nekünk!

2015. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!