Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Mennyi az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyi az az erőszak a szexben amit eltudtok viselni és/vagy szerettek? Mit próbáltatok ki?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen gondolok itt durva BDSM-re, de vannak olyan dolgok, amik átvehetően úgy, hogy még jobbá teszik a szexet?

Értek ezalatt kötözést, csipeszeket és hasonlókat. Mit próbáltatok és mit ajánlotok?


2015. okt. 24. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kötözés. Maximum. De ott is kell biztonsági szó és kellő bizalom.
2015. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg orgazmus irányítás.
2015. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi bdsm-ben nyomjuk a dolgot, majdnem minden bejön. De egy sima kapcsolatban nem biztos,hogy bejönne.
2015. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kötözés, csipesz, esetleg viasz vagy jégkocka. De inkább csak kíváncsiságból próbálnám ki egy biztonsági jelszóval és megfelelő bizalommal. Nem vonz a gondolat, hogy másnak fájdalmat okozzak és az sem, hogy én nekem fájdalmat okozzanak, de mégis egyszer kipróbálnám, hogy milyen.
2015. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sem szóbeli, sem fizikai durvulást/vadulást nem tolerálok. Maximum csak akkor, ha én adom. Akkor viszont jöhet a korbács is. 30/nő
2015. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sokminden jöhet,kötözés,csipesz,viasz,szóbeli,egy kis verés is. de csak adom,ha kéri a nő.
2015. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nemnagyon fér bele semmi. Én irányítok, de ha rajtam múlik, ennél durvább sose lesz. Mi inkább érzékiek vagyunk, csókok, nylogatás, ilyesmi, nem a nyers baszós fajta. Biztos van, aki azt élvezi, de én a gondolatát sem szeretem, h esetleg bánthatnám barátnőmet, vagy ő engem.
2015. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, azt élvezném, ha kikötöznének, s úgy elégítenének ki, bántás nélkül.
2015. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég domináns vagyok, de tudok ugyan úgy nagyon szubmisszív is lenni, legutóbbi partnerem pl pont jól eltalálta, hogy hogyan húzzon fel azzal hogy fojtogat, végigcsókoltatja a lábait, ő van felül, és úgy beszél hozzám. Ezután általában szerepet váltunk. :D
2022. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!