Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek könnyen elélvez a párotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek könnyen elélvez a párotok?

Figyelt kérdés

Nehezen van orgazmusa a páromnak,ritkán,(az is csak csikló és saját kezével),sokszor kedve sincs kielégülni,és sosem kezdeményez,de azért valamikor rá lehet venni hancúrozni,de iszonyat teljesítményt igényel,amit nem mindig tud az ember!

Nehezen tudom a kézimunkára is rávenni,hogy ne mindig szex legyen!

Valamikor hónapokig nincs semmi!Kicsit lehangoló ,hogy 40 évesen így vagyok,és elhagyni nem akarom!



2015. nov. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Könnyen, akár a kezemtől, nyelvemtől, dugástól, análisan is. Egy szex alatt 2-3x és sokszor spriccelve.


Kérdés, hogy csak veled van -e így a párod, vagy mással is?


41/F (- 47/N)

2015. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nője válogatja, az egyik csajom úgy tudott csak elmenni gyorsan ha magának csinálta, en bárhogy próbálkoztam min 20-30 perc de volt 50 percen át kenyeztettem oralisan. A legutolsó pedig 2 percenként elment csak a reszelestol, egy menet alatt min négyszer volt orgazmusa. Pedig eléggé gyorstuzelo típus vagyok. 30 f
2015. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt párom, sokszor nagyon hamar el tudott élvezni, mert annyira fel volt izgulva. Volt hogy épphogy, csak simogattam a punciját, fél-1 perc alatt elélvezett.

Mindig törekedtem arra, hogy már az előjáték alatt elélvezzen. Izgalmi állapottól függően, kb. 1 perctől, 15 percig. Na meg az se mindegy, hogy a puncira összpontosítottam, vagy ingereltem, minden tájékon.

2015. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem kezdeményez?

Fáradt? Stresszes? Mert ha igen, akkor férfi, vagy nő, de nehezebben jön lázba.

Kedve sincs kielégülni? Nem akarja a szexet tulajdonképpen csak azért teszi, mert Te szeretnéd?

Ez a fő ok szerintem, hogy nincs meg benne a vágy, nem kívánja a szexet, a másikat.

Mindig ilyen nehéz volt kielégülnie, vagy mostanában fordul ez elő? Történt-e valami azóta köztetek, a munkahelyén, a családban, a gyerekekkel?

A nők érzékenyebben reagálnak. Ezt is érdemes végig gondolni.

Nekem az a meglátásom, hogy sok mindent érdemes lenne megbeszélnetek, hiszen a szex a jó kapcsolat alapja. Ez egy párkapcsolatban, vagy házasságban ha nem működik, akkor az elhidegüléshez vezet, aminek a következménye, hogy ha valaki otthon nem kapja meg, akkor megkapja majd máshol, mástól. Ez a párodnak sem lenne jó, tehát meg kell értenie, hogy őszintén nyíljon meg, mondja el mi bántja, mit szeretne másképpen.

Csak így lehet segíteni ezen szerintem.

2015. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakértő lélekgyógyász..!
2022. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én párom viszonylag hamar elélvez. Legutóbb mikor együtt voltunk 2 hét kihagyás után tudtunk együtt lenni..alig hogy elkezdtük már el is élvezett. Kb.2 perc ha volt az aktus. Csak annyit mondott hogy nagyon jó neki aztán jaj..basszus és elspriccelt. Nem mondtam semmit mert tudom nem tehetett róla, utána láttam rajta hogy bántotta a dolog. Csak feküdt mozdulatlanul magába roskadva. Akkor még simogattam puszilgattam, nekem ő fontosabb annál hogy emiatt megjegyzést tegyek.
2023. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor bírja tovább ha lovagló pózban csináljuk, mert akkor én irányítom a folyamatot. És ha látom hogy neki kezd már nagyon jó lenni akkor megállok kicsit hogy tovább bírja. Ebben a pózban én is el tudok élvezni. Nekünk bevált a lovagló póz. Bár van amikor annyira kívánom őt, hogy nagyon mélyen bennem legyen, még akkor is ha ez csak neki okoz örömet.. misszionárius pózban..de imádom amikor elkezd bennem mozogni..így én nem tudok elmenni..inkább olyan pózokban sikerül ahol a csiklómat is tudom izgatni..valahol ez kölcsönös kell legyen hol neki hol meg nekem legyen jó..olyan pozitúrát választunk
2023. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!