Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hogy oldanátok meg a szituációt? Rájön a csaj ha egy szűz sráccal van?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy 20 éves vagyok és szűz..az utóbbi kb egy évben meg lehetett volna 4-5 csaj. Ebből 2 iránt éreztem is valamit, a többi csak k.va volt. Nem vagyok csúnya srác, nem az a tipikus lúzer szűz..hanem az, akinek valami miatt még nem jött össze..de nagyon zavar a dolog..a lényeg, hogy most is van 2 csaj aki szívesen lefeküdne velem, de ők ugye nem tudják, hogy az vagyok..a lényeg hogy korábban is azért nem tettem meg mert féltem, hogy nem leszek elég jó, kiderül az egész, stb..most ez a két csaj elég könnyűvérú aki most van..nekik nem tartoznék vallomással..rájön egy csaj h szűz vagyok? hogyan érhetném el, hogy ne tűnjön fel nekik? Eléggé nyomaszt a téma..azért is mert ha szólnék vmelyiknek hogy ma délután gyere át, átjönne..Szerintetek?

2015. nov. 26. 05:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki? Ilyen egyszerű.
2015. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon zöld vagy, éretlen, tudatlan és lúzer. De nem kell így maradnod, csak figyelj oda önmagadra, arra, ahogy beszélsz, írsz. Nézd meg, mit írtál ! Magyarázkodsz, kicsit dicsekszel, másokat lenézel, és állandóan védekezel. Egy nő ezt azonnal kiszúrja. Ösztönből. Nekik nem kell analizálni, egyszerűen látják és kész.

Lényeg, hogy szükséged van önismeretre, hogy fejlődj. Mindenki képes rá.

A lányokat általában nem zavarja, ha szűz vagy. Még örülnek is, hogy nem kapnak el tőled betegséget.

2015. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igazad van, kivéve az utolsó mondatot.
2015. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bfghj ***** válasza:

Én lány vagyok, személy szerint nem szeretem a szüzeket, mert a vad szexért vagyok oda, amit szerintem egy tapasztalatlan nem tudna megadni.


Viszooont, szerintem inkabb tartogasd még olyannak akit szeretsz, és ez még egy jó próba is lehetne. Ha veled marad úgy, hogy tudja, akkor tenyleg szeret. Stb.. De egyebkent sz a lányokat nem különösebben érdekli sztem.

2015. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!