Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hogy oldanátok meg a szituációt? Rájön a csaj ha egy szűz sráccal van?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy 20 éves vagyok és szűz..az utóbbi kb egy évben meg lehetett volna 4-5 csaj. Ebből 2 iránt éreztem is valamit, a többi csak k.va volt. Nem vagyok csúnya srác, nem az a tipikus lúzer szűz..hanem az, akinek valami miatt még nem jött össze..de nagyon zavar a dolog..a lényeg, hogy most is van 2 csaj aki szívesen lefeküdne velem, de ők ugye nem tudják, hogy az vagyok..a lényeg hogy korábban is azért nem tettem meg mert féltem, hogy nem leszek elég jó, kiderül az egész, stb..most ez a két csaj elég könnyűvérú aki most van..nekik nem tartoznék vallomással..rájön egy csaj h szűz vagyok? hogyan érhetném el, hogy ne tűnjön fel nekik? Eléggé nyomaszt a téma..azért is mert ha szólnék vmelyiknek hogy ma délután gyere át, átjönne..Szerintetek?

2015. nov. 26. 05:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Rá fog jönni mert merőben más érzés és ha nem vagy rá felkészülve ha 20 mp-t bírsz már szerencsés vagy.

Ezen túl kell esni..gyakorlat teszi a mestert.

A többi ne zavarjon

2015. nov. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 PearlDiver ***** válasza:
Miért görcsölsz ennyire a témán? Ekkora bűn szűznek lenni? Ha én nem haltam bele 24 éves koromig, te sem fogsz. És sokkal többet tanulhatsz a lánytól, ha tudja mi a helyzet.
2015. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztosan sikerül, (de nem érdemled meg) mert a nőid nem tudják hogy qá-nak tartod őket!
2015. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amit én értettem az egészből: volt 5 nő, abból kettőt azért nem, mert érzelmek voltak, hármat azért nem, mert qrva volt, most van kettő, akik vagy qrvák, vagy nem, de velük azért nem, mert lehet, hogy kiderül, hogy szűz vagy, meg lehet, hogy nem leszel elég jó, még egy k*rvának sem, de a lényeg, hogy nem vagy az a tipikus lúzer szűz, mert azok mindig a mások, te egy nem csúnya szűz vagy, aki nem mer dugni, de nem lúzer. Szerintem.
2015. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ki a lehetőséget.

Hány éves csajok?

2015. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ők maguk mondták, hogy nimfománok..szóval ezek után szerintem nem durva a jelző :D 18-19 évesek
2015. nov. 26. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem ismered a nimfomániás szó jelentését. A fogalmazást us gyakorolni kéne. Elég zavaros, amit írsz.
2015. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké főnök! :)
2015. nov. 26. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
reszelj!!!!!!!!:D
2015. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es jól fogta meg a probléma lényegét. Kibúvókat, és alibit keresel, ahelyett, hogy belecsapnál a lecsóba.
2015. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!