Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem ir vissza nekem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir vissza nekem ez a srac?

Figyelt kérdés
Kb egy hete beszelgetek egy nalam joval idosebb ferfival akit az elejen le sem lehetett vakarni.. De az elmult ket napban alig valaszolgat vissza de mivel en eleg buszke vagyok en sem irok neki ezert. Most akkor az a baja hogy mindig o irt nekem (en csak ritkan) vagy pedig mar elvesztette az erdeklodeset irantam. 19/L
2015. nov. 25. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
lehet h talált hamarabb puncit bocsi... vagy valami olyat mondtál amiről nem is sejted h neki nem tetszett és kiábrándult...
2015. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom..egyik este kicsit bele melegedtunk a chatelesbe de ezt is o kezdte..ti kiabrandulnatok ha egy szep lannyal beszelgetnetek..? Kepet nem kuldtem , nem voltam nyomulos se kozonseges.
2015. nov. 25. 20:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit tudsz róla?Név,város,cím,telefonszám?
2015. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindent..meg arra gondoltam hogy az elso par nap alatt minden temat kiveseztunk es ezert akadozik most a beszelgetes..bar en mindig olyan vagyok hogy egy masodperc alatt talalok uj temat de mivel nem nagyon ir ezert minek?
2015. nov. 25. 20:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak ő fogyott ki a témából,megesik az ilyen.Az egyik fél mindig kreatívabb,kezdeményezőbb.Most rajtad a sor,hogy tovább gördítsd a beszélgetés szekerét,ebben a szakaszban már nincs olyan,hogy én vagyok a nő.Te az egyik fél vagy és a másiknak most szüksége van a segítségedre,fogadd el,hogy innentől a tiéd lesz a kezdeményezés,persze csak ha nem akarod elveszíteni a srácot.
2015. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
le se szar téged bocsi...sajnálom de próbáld meg túltenni magad... egy vadidegennel beszélgettél az interneten keresztül... azt hazudik amit akar... most meg feléd se néz... beszélgess mással... könnyen túl fogsz lépni meglátod, csak keress valaki mást beszélgetni...
2015. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!