Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem ir vissza nekem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir vissza nekem ez a srac?

Figyelt kérdés
Kb egy hete beszelgetek egy nalam joval idosebb ferfival akit az elejen le sem lehetett vakarni.. De az elmult ket napban alig valaszolgat vissza de mivel en eleg buszke vagyok en sem irok neki ezert. Most akkor az a baja hogy mindig o irt nekem (en csak ritkan) vagy pedig mar elvesztette az erdeklodeset irantam. 19/L
2015. nov. 25. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én visszaírnék neked... :) 24F
2015. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fut olyan után aki le se -zarja. Ennyi.
2015. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy le se szartam..nagyon jokat beszelgettunk es mar a talalkozot terveztuk. Ezert vagyok csalodott most.
2015. nov. 25. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Én visszaírok neked.
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megbukott a barátnője/felesége előtt?
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Spiritrobber ***** válasza:
2 nap nem a világ, lehet, hogy csak sok a dolga, vagy épp talált valamit ami eléggé lefoglalja ahhoz, hogy ne mással törődjön... ez lehet bármi, nőtől megkezdve egész a végletekig.... viszont 2 nap nem olyan sok idő szerintem ha ez tartós marad akkor nem érdemes vele foglalkozni tovább nem érdekled különösebben.
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs senkije.
2015. nov. 25. 19:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Két napja beszélgetsz vele, honnan tudod, hogy nincs barátnője? A neten bármit mondhatsz úgyse tudják viszont, hogy taliról beszéltetek egyből eltűnt. Szted mit jelent ez?
2015. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb férfi vagyok, de azért nem írok, mert te nem írsz. Majd ha a büszkeségednél fontosabb leszek, írni fogok!!! ;)))
2015. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy hete beszelunk..a talit meg o erolteti en meg azt mondtam neki hogy legalabb varjunk vele egy hetet.
2015. nov. 25. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!