Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem? 11 évvel idősebb.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 11 évvel idősebb.

Figyelt kérdés

Pár napja történt hogy iszogatni voltunk a városban egy barátnőmmel, és odajött hozzánk két pasi. (Látszott hogy idősebbek nálunk, amúgy 29 és 34 voltak). Tök jól elvoltunk velük, dumáltunk, iszogattunk, átmentünk egy másik helyre, és hát az egyik (a 29 éves) eléggé nyilvánvalóan mutatta, hogy bejövök neki. És hát nekem sem volt közömbös, mert piszok jól néz ki...

Már késő volt mikor a barátnőmmel indulni készültünk (nála aludtam volna), amikor is a pasi elkezdett győzködni, hogy ne érjen véget itt ez az este, folytassuk máshol,stb. Tudom hogy felelőtlen és buta döntés volt, de elmentem vele, a lakására...

Nem akarom részletezni, nagyon jól telt az éjszaka meg a másnap reggel is, nagyon jó volt vele.. Volt másnap egy talim a városba, elkísért egy darabig, ott viszont fura dolog történt, már épp köszöntünk volna el egymástól, mire elkezdett arról magyarázni, hogy mikor ő engem meglátott, meg egészen a lakásáig csak az járt a fejében, hogy ágyba vigyen, egy jó éjszakára. Tehát konkrétan a szemembe mondta, hogy csak szexelni akart. Viszont azt is, hogy miután lefeküdtünk, meg úgy az egész éjjel során átértékelődött benne minden, és összezavarodott. (Én is össze voltam, de ezt azért valahogy fura volt egy 29 éves férfi szájából hallani) A lényeg pedig az volt, hogy ne maradjon ez egy egyéjszakás kaland, ő szeretne többet..

Köpni-nyelni nem tudtam, csak időt kértem ezt átgondolni.. Azóta viszont folyamatosan kapcsolatban vagyunk, én meg egyre jobban összezavarodok....nagyon kedvelem, nagyon jó vele, és az sem utolsó, hogy tényleg állati helyes pasi, de a kora...igazából nem is magam miatt zavar, hanem félek,hogy a családom, a barátaim mit reagálnának...

Szerintetek mit tegyek? Komolyan gondolhatja azt amit mondott? Tényleg olyan típus aki minden ujjára 10 nőt kaphatna és ezért félek kicsit. Mit tegyek?



2015. nov. 25. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Velem mikor fekszel le? :D
2015. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
18 éves vagy, jujj megláttad a 29 évest és már be is nedvesedtél...ugye magas volt ? és a pénisze is nagy volt ?
2015. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a kérdést már 1x feltetted.....

Mit gondolkodsz még mindig ezen? Nem világos, hogy ez a csávó egy balf.asz, aki csak kihasznált?

De mégegyszer leírom: Egy naív kis ri.banc vagy..remélem segítettem.

2015. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg pedig az volt, hogy ne maradjon ez egy egyéjszakás kaland, ő szeretne többet.."


"..igazából nem is magam miatt zavar, hanem félek,hogy a családom, a barátaim mit reagálnának..."


Abból, hogy azt mondta, hogy ne maradjon meg egy éjszakás kalandnak, biztos az következik, hogy párkapcsolatot akar?


(Tényleg nem rosszindulatból kérdezem, de benned nem merült fel, hogy csak laza szexkapcsolatra gondolt, nem valami komolyra?)

2015. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben, és rá is kérdeztem nála. De nem.
2015. nov. 25. 23:02
 16/17 PearlDiver ***** válasza:
100%

Halgass a szívedre. Legrosszabb esetben kihasznál és te tanulsz belőle, legjobb esetben megtaláltad az igazít.

Nem kell ezt túlreagálni, csak ne kizárólag a szexről szóljon. Ha más közös időtöltésre, minőségi időre is nyitott veled, az jó jel.

2015. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi lett a vége?
2019. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!