Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem? 11 évvel idősebb.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 11 évvel idősebb.

Figyelt kérdés

Pár napja történt hogy iszogatni voltunk a városban egy barátnőmmel, és odajött hozzánk két pasi. (Látszott hogy idősebbek nálunk, amúgy 29 és 34 voltak). Tök jól elvoltunk velük, dumáltunk, iszogattunk, átmentünk egy másik helyre, és hát az egyik (a 29 éves) eléggé nyilvánvalóan mutatta, hogy bejövök neki. És hát nekem sem volt közömbös, mert piszok jól néz ki...

Már késő volt mikor a barátnőmmel indulni készültünk (nála aludtam volna), amikor is a pasi elkezdett győzködni, hogy ne érjen véget itt ez az este, folytassuk máshol,stb. Tudom hogy felelőtlen és buta döntés volt, de elmentem vele, a lakására...

Nem akarom részletezni, nagyon jól telt az éjszaka meg a másnap reggel is, nagyon jó volt vele.. Volt másnap egy talim a városba, elkísért egy darabig, ott viszont fura dolog történt, már épp köszöntünk volna el egymástól, mire elkezdett arról magyarázni, hogy mikor ő engem meglátott, meg egészen a lakásáig csak az járt a fejében, hogy ágyba vigyen, egy jó éjszakára. Tehát konkrétan a szemembe mondta, hogy csak szexelni akart. Viszont azt is, hogy miután lefeküdtünk, meg úgy az egész éjjel során átértékelődött benne minden, és összezavarodott. (Én is össze voltam, de ezt azért valahogy fura volt egy 29 éves férfi szájából hallani) A lényeg pedig az volt, hogy ne maradjon ez egy egyéjszakás kaland, ő szeretne többet..

Köpni-nyelni nem tudtam, csak időt kértem ezt átgondolni.. Azóta viszont folyamatosan kapcsolatban vagyunk, én meg egyre jobban összezavarodok....nagyon kedvelem, nagyon jó vele, és az sem utolsó, hogy tényleg állati helyes pasi, de a kora...igazából nem is magam miatt zavar, hanem félek,hogy a családom, a barátaim mit reagálnának...

Szerintetek mit tegyek? Komolyan gondolhatja azt amit mondott? Tényleg olyan típus aki minden ujjára 10 nőt kaphatna és ezért félek kicsit. Mit tegyek?



2015. nov. 25. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

:D gratulálok

Igen arra kelletél neki ebbol nemhiszem hogy barmi komoly lehet de ha jo volt a szex akkor meg nemindeyg

2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
R I B A N C vagy. Ennyi a történet.
2015. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
"Kapjon testi sértést elég két rendbeli"
2015. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Még több szexet,friss husit.
2015. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Sztem ne hallgass a rosszindulatú hozzászólókra! Ha azt mondja többet akar, akkor bizonyára tettél rá egy olyan hatást hogy nem a másik 10 nőre fog gondolni akit megkaphatna, hanem rád!

És mért nem lehetne köztetek bármi is? A kor csak egy szám. Ha bejöttök egymásnak akkor ne mások véleménye számítson.

2015. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Számomra elképzelhető, hogy szexre kellettél és átértékelődött a dolog mert összejött így megismételhető még jó sok alkalommal... ennél többet jelenleg szerintem nem épít rád.
2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
11 év semmi! Simán belefér,főleg hogy a férfi az idősebb,de még fordítva is vállalható. R*anc nem vagy,de elég felelőtlen lépés volt. Itt nem is a korkülönbség az igazi probléma szerintem,hanem pl ha beleszeretnetek egymásba elvesztegettetek az ismerkedés varázsát,ami szerény véleményem szerint a legszebb emlék egy kapcsolatban. Plusz azért kissé gyanús,hogy a srác csak azért akar ,,puhitani" hogy meg párszor megfektethessen,de ki tudja...Igy látatlanban ezt nem igazan lehet megmondani. Mindenesetre a helyedben én örülnék is,az én helyzetem százszorta szerencsétlenebb...Egy 22 évvel idősebb pasival van viszonyom fél éve,imádjuk egymást de úgy döntöttünk a kapcsolat nem lenne kivitelezhető,igy csak élvezzük egymás társaságát amíg lehet,vagy míg egyikünk meg nem ismerkedik valakivel... Bar én lennek a helyedben es csak 11 év lenne köztünk... 19/L
2015. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Te lettél a sokadik partnere , melletted van pár és lesz is .
2015. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Tudod mi vagy neki? Egy strigula xD (ha tudod mit jelen eggyáltalánn)
2015. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Kell neki a friss punci... és nyilván ami jól szorít nem csak egyszer akarja érezni. 30/f
2015. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!