Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem a kérdésre válaszoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a kérdésre válaszolnak az emberek?

Figyelt kérdés

Ha van szeretős kérdés, és valaki leírja, hogy van szeretője. Rögtön jön minimum 1, de inkább több válasz, hogy miért csinálod, meg ri banc vagy stb...

Komolyan nem értem, miért kell mindenbe beleszólni?


2015. nov. 24. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
... majd a vajjal kikent tepsibe belehelyezzük az így kapott tésztát.
2015. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez most egy költői kérdés volt, vagy választ is vársz rá? És ha kapsz rá választ, akkor jobb lesz neked?
2015. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem költői kérdés volt. Tényleg kiváncsi vagyok rá.

Válaszadásnál oda is van írva, hogy ne offolj, a kérdésre válaszolj

2015. nov. 24. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális értékrenddel bíró emberek elítélik a megcsalást. Ez itt sincs másképp, és mivel anonim a fórum, ezért szélsőségesebb vélemények is megfogalmazódhatnak. Így már érted?
2015. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdezem, hogy elítélik e. Hanem hogy miért kell ezt minden egyes szeretős kérdéshez leírni?

A kérdésre nem válaszol, ettől senkinek se lesz se jobb, se rosszabb.

2015. nov. 24. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Magyar mentalitás.
2015. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert van aki itt éli ki magát, csak ezért jár ide.
2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Sok ember elsőnek a követ dobja utána bírál. Ehhez kell egy kis tapasztalat és megfontoltság. Én pl sosem szeretek bírálni, mert már én is sok mindenen átmentem és habár gáz amiket csináltam, ha ismered a történetet mögötte lehet megérted miért történtek a dolgok. És ez gondolom mindenkinél így van.
2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak.
2015. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Egy kicsit durva összehasonlítás, de lejön a lényeg:

Ha valaki megkérdezi hogy legyen öngyilkos vagy hogy tüntessen el egy hullát te a kérdésre fogsz válaszolni vagy inkább próbálod lebeszélni róla?

2015. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!