Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy csajjal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csajjal, de mire megfektetem 1-2 hónap. Prostihoz mennék addig, hogy tudjam mi hogy van. Szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nem akarok bénázni, leégni a csaj előtt. Addig néhányszor elmegyek prostihoz,+ elvesztem a szüzességem is.
2015. nov. 22. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szerintem eléggé kiábrándulna belőlem, ha ott elkezdenék bénázni
2015. nov. 22. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz bénázni ha elméletben tudsz mindent. Akkor gond nélkül ki tudod elégíteni orálisan, ha elmennél korán. Nálam is ez volt. És nem ábrándult ki belőlem mert orálisan eljutattam a csúcsra.


Ha emiatt ábrándul ki belőled akkor nem szeret. Akkor ott lehet hagyni.


Egy prosti nem ad elég tapasztalatot. Olvass!!


Tantusz: Szex és még egy millió oldal az orálazexről.


És dumájj a csajjal.

2015. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
úúúúr isten :D
2015. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Neeee!!

Tényleg ne menj!


Én nem ábrándulnék ki és sok más lány sem..ez inkább izgató,hogy ő vezethet bele mindenbe.


Hidd el,meeg fogod bánni..nem fog ezért sem kinevetni és te sem fogsz bénázni,nyugi.

2015. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ha egyéjszakás kalandra készülnél még oké.

De az,hogy csak a kapcsolat miatt, az már gusztustalan.

Mikor szereti egymást a két fél,nincs olyan,hogy gáz,vagy ciki a szüzesség miatt. Ha normális lánnyal jöttél össze, akkor nem is fogja érdekelni,hogy még nem dugtál. Mert bőven van időd belejönni a kapcsolatban.

Bár ahogy nézem,nem nagyon tisztelheted. ("Csaj")...

2015. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha képes lennél más nőt dugni akkor nek szereted a párod.

Akár szűz a csaj akár nem, ha szeretitek egymást nem lehet gond, ha neki gond, hogy tapasztalatlan vagy akkor hagyd ott, olvasgass inkább ilyenekről, ne egy kur vábal veszítsd el! Hanem azzal akit szeretsz;

2015. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
arra gondoltál már, hogy attól mekkorát fog csalódni benned,ha kiderül, vagymegtudja, hogy Qhoz mentél amikor elvileg már együtt voltatok?? tényleg nem vagy normális, ha inkább a "bénázáson" parázol, mint ezen :D
2015. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!