Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok velemeny a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok velemeny a nyitott kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
Kor? 20f
2015. nov. 21. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Belefér
2015. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hulyeseg...
2015. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Lemaradt, 13 vagyok

2015. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nyitott kapcsolatban élek asszem... mondhatjuk annak. jó régóta. de voltunk együtt is évekig. nem ítélem el, pláne a saját sztorimból tudom, hogy nagyonnagyon más lehet amit az emberek látnak, felfognak ebből (egyből úgy érzik h kíváncsi vagyok a felszínes véleményükre) és ahogy én/mi megéljük a kapcsolatunkat. sokan egyből ítélkeznek, de ráadásul kérdezés nélkül, idegenek, távolabbi haverok. ez az egyetlen, amit utálok benne, a magyarázkodást, pletykákat. mintha az embereket felidegesítené hogy valamiről nem győzhetnek meg:D megértem hogy ez valakinek elfogadhatatlan. de lehet csak ismerni kéne engem, a barátomat az elejétől kedve (14 éves korunk óta) és egyből csendben maradnának, mert életükben nem kaptak még annyit férfitól, amennyit én ettől a fiútól. na mindegy, ebbe nem megyek bele mert elfogyna a karakter ha elkezdeném:D szóval abszolút nem ítélek el senkit semmi ilyesmiért egyrészt mert nulla közöm van hozzá, másrészt mert lehet ők látnak,éreznek olyat, amit én kívülállóként nem fogok



23L

2015. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!