Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, akik nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, akik nagyon vágytok már egy pasira.!?

Figyelt kérdés

Ha valaki felajánlaná, hogy a nyelvével kényeztet titeket, de semmi több, az enyhítene valamin is?

Illetve mitől függ, hogy beleegyeznétek-e?



2015. nov. 21. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a "heti szánalmas" díjtól még messze vagy, bár jó úton haladsz. Ez egy erős 7-es a 10 lépcsős szánalom skálán.
2015. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szűz fiúk, akik örökre szüzek maradtok!?

Miért írtok ki ilyen retardált kérdéseket?

2015. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nyalással tuti nem érném be, szexelni akarnék!

30/F

2015. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz... csak tudod csomó olyan lány van akiket "szűzkurv*ként" csúfoltok... érdekelt volna némi arány, vagy indok vagy ilyesmi... De látom annyit sem fogott fel valaki, hogy szűz lányok megszólítás ellenére férfiként ír :D
2015. nov. 21. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
én imádom a szűz lányokat,talán ez a gyengém nem tudom!!! A kérdést nem mondanám szánalmasnak,csak ezzel nem fogod elérni a célod. Értem mit akarsz,csak kicsit rosszul csinálod.
2015. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó, nem én pontoztalak le egyébként és köszi a választ.


Igazából nem tudom mire gondoltál pontosan "mi a célom" ha esetleg arra, hogy itt keresnék szűz lányokat vagy privátot várnék az ki van zárva... nem ismerkedek az interneten, ahhoz túl bizalmatlan vagyok...kizárólag személyesen szeretek ismerkedni,nekem az a természetes valamiért.

2015. nov. 22. 11:40
 7/12 Tiboo Martino ***** válasza:

Én meg már nagyon rég óta (kb) újra szűznek érzem magam! 30/f

Bárcsak lett volna alkalmam legalább egyszer, örömöt szerezni egy lánynak orálisan, bármi viszonzás nélkül! :'(

2015. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tiboo Martino ***** válasza:
Full félre olvastam a kérdést! Azt olvastam, hogy: "Szűz, lány vagyok, aki nagyon vágyik már egy pasira" és csak a lenti kérdéseket olvastam el rendesen. Szóval sztornó az előző válaszom!
2015. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenben részem. De azért volt csak orális szex, mert én nem szerettem volna többet. Nem feltétlenül azért egyeztem bele, mert már nagyon vágytam valakire, nyilván ez is benne volt, a sráchoz is vonzódtam, de nem voltam szerelmes belé. Akárkivel nem történt volna meg.

Nem, semmin nem enyhített, így még inkább vágyok a szexre.

2015. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz :)


Egyébként a felajánlást sem úgy értem, hogy odamegyek valakihez és "...na ez a helyzet", hanem rendesen ismerkedni,meghívni egy italra stb. és az este vége felé feldobom az ötletet.

2015. nov. 23. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!