Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit vártok el egy...

Lányok, mit vártok el egy pasitól, milyen pasira vágytok?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok, amiket fontosnak tartotok a férfiakban, hogyan viselkedjünk randin, mire figyeljünk leginkább? Sajnos nem sok sikerélményem volt mostanában, és nagyon foglalkoztat a kérdés, hogy kellene hozzátok viszonyulnunk, mire vágytok :) 22F

2014. márc. 16. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egy talpraesett féfira vágytam mindig is,aki ragaszkodó,megbízható,és őszinte.Szeretem,ha tudunk beszélgetni,bármiyen témához hozzá tud szólni,intelligens,tájékozott.
2014. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mr. Truth ***** válasza:

Első:

Akkor vagy én vagyok a te embered vagy hazudtam :D

2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb tulajdonság: őszinteség mindenben.

Utána meg jöhet az odafigyelés, kedvesség, törődés.

2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Add önmagad, csak eltudjon veled beszélgetni a lány. Légy vele kedves, légy humoros.

Igazából ez ilyen sablon szöveg lett. Szerintem minden nő másra vágyik. Ha valaki nem találta meg benned amit keres tovább áll ez ilyen. Add önmagad, sose légy olyan mint amit elvárnak.

2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne akarjon mással dugni. No de ez kivitelezhetetlen :(


Ne feszengjen, legyen magabiztos, ápolt, olyan stílusú, ami nekem tetszik. Lássam, hogy érdeklem, legyenek közös témáink.

2014. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogyan udvaroljunk :) Legyünk kedvesek, bókolgassunk? Vagy adjuk elő a macsót, és tartsunk egy kis távolságot? Valaki azt mondta, a kisugárzásunkkal kell elérni,m hogy felkeltsük az érdeklődéseteket :) köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. márc. 16. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyen nagyon vicces:) engem az rögtön megfog ha meg tud nevettetni
2014. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, de csak olyat mondj neki, amit amúgy is gondolsz magadban. Bókolhatsz is, de ne vidd túlzásba, illetve pl ne hazudd neki, hogy hú, de klassz a ruhád, ha közben nem ezt gondolod... ez olyan felszínessé teszi az egészet, ugyanúgy, mint a legyünk macsó dolog. magadat add elő... csak is magadat, amilyen vagy, ez a titok nyitja egyszerűen.
2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Inkább a jópofizás menjen, vagy a hülyéskedés, a határozott duma, amivel erős, határozott egyéniségünket próbáljuk bizonyítani?
2014. márc. 16. 21:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Magamat,+ viccelődés. Legyek laza. Értem, köszi :) Jöhetnek még a tanácsok. Egyébként a határozatlanságot, és az izgalmat a fiú részéről mennyire tűritek? Mennyire kritikus pont ez?
2014. márc. 16. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!