Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen inkább 30-40 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen inkább 30-40 éves párt tudnék elképzelni magam mellé, erre mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Van olyan abban a korosztályban, aki nem csak kihasználna, hanem tènyleg komolyan venne?
2015. nov. 21. 06:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélyed.


Mondjuk 30+ férfiként azt látom inkább, hogy a 20-30 közötti nők nagy része már öregnek tart egy ilyen pasit, nem az szokott a gond lenni, hogy a férfi nem tudná elfogadni a nőt.

2015. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

09.19


En ia ezt latam. Megis sok szaz pasi azt mondja hogy ra akkor maszott a legtobb 20 on eves csaj mikor ő 32-37 eves volt. Elotte eszre sem vettek. Meg azt is mondjak hogy ez a legaktivabb kor h a pasi jokat csajozzon ha nincs felesege. En nem ezt tapasztalom sajnos. Vagy csak rossz helyen elek.

2015. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Apukád nem szeret, ezért akarsz pótlékot?
2015. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"En ia ezt latam. Megis sok szaz pasi azt mondja hogy ra akkor maszott a legtobb 20 on eves csaj mikor ő 32-37 eves volt. Elotte eszre sem vettek. Meg azt is mondjak hogy ez a legaktivabb kor h a pasi jokat csajozzon ha nincs felesege. En nem ezt tapasztalom sajnos. Vagy csak rossz helyen elek"



Vedd ki a képletből azt, hogy 30+ évesen ha van jó munkád, akkor sok olyan dolgot megengedhetsz magadnak, ami miatt ragadnak rád a csajok.


Mivel a kérdező normális kapcsolatról írt, és komolyan vételről, gondolom nem erre a kategóriára kíváncsi, aki pár kellemes hétért "vesz" magának egy csajt.

2015. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 aladar12 ***** válasza:
45%
személyszerint én úgy gondolom, hogy az a 30-as 40-es "férfi", aki 18-20 éves lányokra hajt, annál valami nincs rendben... tovább nincs kedvem kifejteni.
2015. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekem akkor jó esélyed lesz! F/40+.
2015. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, én is ilyen férfi vagyok, de ritka ez a fajta. Szóval nemcsak életkortól függ, hanem személyiségtől is mindkét oldalról: egyrészt sok férfi (lásd előző válaszolók) nem szeretne ekkora korkülönbséget, másrészt attól, mert én meg szeretnék, még nem jönnék össze "automatikusan" minden fiatal lánnyal, csak egy olyannal, aki egyéb szempontoknak is megfelel, különben hosszabb távon nem működne.


Én, amíg kerestem, inkább azt vettem észre, hogy a lányok előítéletesek, és gondolják azt, hogy csak szexre keresek. De aztán rájöttem, hogy egy olyan lány, aki valóban nyitott lenne velem kapcsolatra, nem fogja ezt gondolni, hanem érdeklődik.


De miért nem alszol szombat reggel 6-kor?

2015. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval sajnos egyet kell értenem... Én se nagyon jönnék össze egy 18 éves lánnyal, pedig csak 27 vagyok. Egyszerűen bőven messze vannak még attól az élettapasztalattól és tudástól, amit én elfogadhatónak tartok. Persze akadnak kivételek, de legyünk őszinték... Egy 18 éves még bőven bulizni akar, élni az életét mindenféle komolyabb döntések meghozatala és felelősség nélkül. Ha egy 30-40 éves "felnőtt férfi" erre vágyik, azt tudom sajnálni, de ez meg már megint más dolog.
2015. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mármint a 15-össel. :D
2015. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Szerintem van.

19 éves vagyok, 41 évessel van viszonyom.

2015. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!