Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok arcra élvezés gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok arcra élvezés gáz?

Figyelt kérdés

vagy inkább undi nem oda vaLó

hanem máshova


2015. nov. 20. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a kedvenceim közé, de benne vagyok. Csak előtte szóljon a párom és ne akkor akarja, amikor még aznap dolgom van. Ha az arca élvezést követően van időm és lehetőségem is fürdeni/hajatmosni/sminket lemosni, akkor nincs ellene kifogásom.
2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom rá. Meg nem is szeretném, hogy olyan legyen a hajam. Aztán meg moshatom meg.
2015. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Prűd népség... Én imádom a sok cucc van az arcomon :) Volt olyan szeretőm, aki kifejezetten arra bukott, hogy telinyomta a számat, aztán én szépen lassan kifolyattam belőle magamra, az államra, a melleimre. Totál begőzölt tőle. :P
2015. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elég gáz... ha belegondolok hogy ugyanazon a lyukon jön ki mint a pisi...
2015. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy dolog amit nem hagyok máig sem. Sajnálom de én végtelenül megalázónak találom.
2015. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
13/15#-Hol kezdődik a prűdérség határa?Netalántán nálad?Hogy jössz te ahhoz hogy mindenkit prűdnek nevezz cicavirág?Szállj egy kicsit magadba,aztán válaszolgas itt mindenkinek jobbra balra.
2016. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én exeim is csak a szájbaélvezést engedték, sőt, az mindegyiknél teljesen magátólértetődő, automatikus volt. A mostani meg csak az első 2-3 hónapban, aztán fél évig semmi, majd behülyült és 3-4 alkalom erejéig újra, majd megint semmi, s akkor mondtam, hogy hagyjuk a francba, akkor egyáltalán sehogy se, dugunk azt kész.
2016. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!