Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem megy el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem megy el, valaki értelmes válasz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval arról van szó,hogy akár 2 perc alatt is el tud menni,én akár fél óráig is birom ha akarom,de annyira egymásra vagyunk hangolódva,hogy ha érzem rajta hogy elmegy akkor nekem is el kell,szóval valami ösztönöz hogy egyszerre menjünk el,de ha gumi nélkül toljuk akkor ugye nem mehetek belé,ha pedig gumiba vagyunk,akkor mindig csúszik,tehát pár másodperccel hamarabb elmegyek,utánna meg más az egész és akkor meg már ő nem tud ... értelmes tanácsot kérnék :/

2015. nov. 6. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"egymásra vagyunk hangolódva"

Na ezt az indokot sem hallottam még a korai magömlésre! :)

2015. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyankor használhatod ám a nyelved is utána! :D
2015. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vicces :D komoly választ kértem ;) ha lenne barátnőd akivel egyszerre mentek el,akkor értenéd,így viszont kösz de eltolhatod a biciklit...
2015. nov. 6. 17:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szereti ha nyalom ...
2015. nov. 6. 17:51
 5/11 A kérdező kommentje:
És G pontból menne el szóval nem sokra mennék a nyalással :)
2015. nov. 6. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csak nem megnöveszted!

(A nyelved :P )


Szóval mindenképp meg kell várnod, h ő élvezzen el előbb?

Vagy a gumi az oka, hogy ő nem tud elélvezni?

Avagy mindkettő oka?

2015. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miután elélvezel,a farkad lankad,a sebességet se tudod precízen tartani,szóval mivel hamarabb elmegyek,így ő már utánna nem tud hiába maradok benne gumival...
2015. nov. 6. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván, de nem értem, ha gumiban vagy, mi nem stimm?

Zavarja a gumi a lányt?


És miért nem tudod bevárni őt, ha gumiban vagy? Azt írtad, akár fél óráig is bírod... Vagy csak gumi nélkül bírod fél óráig??

2015. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érted :) akkor birom fél óráig ha nincs elmenésközelben ... viszont ha ő elmegy akkor valamilyen kényszer miatt nekem is jön :) Lehet hihetetlennek tűnik meg hangzik de így van ... és másodperceken múlik mindig... hogy egyszerre ..
2015. nov. 6. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, tehát hogy az esetek többségében együtt jutunk csúcsra a párommal, viszont ha előtte van kielégítés mind a kettőnk részéről más módon, vagy alapból sűrűbben csináljuk, akkor a párom bírja magát kontrollálni és vagy 5-ször is elmegyek, mire ő elmegy.

Viszont csak jó tanács, ha nem akartok gyereket, akkor ne nagyon orosz rulettezzetek a megszakításos közösüléssel, pláne így, hogy nem tudod magad kontrollálni!

2015. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!