Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell így cumizni? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell így cumizni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akinél mielőtt elmentem szinte remegtem és utána megmozdulni se bírtam egész addig amíg nem mentem el.Mielőtt spricceltem és utána és kb. fél percig simán mindenem elvolt zsibbadva.Kezem lábam úgy elzsibbadt elélvezéskor semmit nem bírtam csinálni csak élvezni az egészet.Mikor befejezte se a farkamon se a szájában egy csepp nem volt.

Soha senki nem bírta így csinálni. Mi volt a titka? Hogy tudta ezt elérni minden cumizásnál? Egy nő súgja meg hogy kell ezt csinálni(és a következő párom megpróbálom megtanítani rá).

Más pasival volt már ilyen?



2015. nov. 18. 20:25
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ott voltál baz és másoktól kérdezed mit csinált?:D
2015. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tom 13f
2015. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1: Nem most volt és azóta nem beszélünk egymással, azt se tudom mi lehet vele.Most meg érdekelne, mert hozzá képest senki se tud cumizni :)
2015. nov. 18. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Basszus. Ha szerencséd lesz, a köv lány is jól fogja csinálni. Nincs erre OKJ- s képzés.

33F

2015. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostmár van képzés :D Elindult a szexiskola, nézz utána
2015. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!