Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, akinek az a szenvedélye, hogy minél több fiút tegyen elég durván szexfüggővé?

Figyelt kérdés

Aztán mikor úgy érzi, hogy már elérte ezt náluk, akkor kivétel nélkül azonnal szakít, mert élvezi, ahogyan látja rajtuk az elvonást.

Az a módszere, hogy naponta átlagosan legalább 4-5 alkalommal szexel velük és ismer bizonyos kéztechnikákat, amivel a többszörösére tudja növelni a fiúk orgazmusainak hosszát és erősségét (főleg az utóbbi az, ami miatt nagyon rákattannak a szexre, mert az ilyen szintű orgazmusoknak normál maszturbálással még a közelébe se lehet érni).


2015. nov. 18. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Röviden: beteg.


De nehezen hiszem el, hogy valakit "szexfüggővé lehet tenni".

2015. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Cica ha fel tudod állítani a farkam,és meg el is elvezek...Akkor te vagy az emberem :)))
2015. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fiúk túlnyomó többsége imádja a seset. Tehát kb semmit nem csinál a csaj. Alapból nagyobb az orgazmus szopásnál és sexnél is, mint maszturbálásnál. Tehát ebben sem csinálsz semmi extrát.


Tehát te egy átlagos csaj vagy aki gyakran váltogatja a partnereit. Ez az én véleményem.

2015. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen kis boszorkányokat, mindig feltámad bennem a vadászösztön. Majd meglátjuk, ki tesz függővé kit!


Ha meg mégis dob, akkor legalább tanultam valami újat, amit a következőnek megmutathatok.

2015. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapból szexfüggő vagyok, tehát nálam lukra futna :-D :-D

Másik meg meglepődne, mert én meg visszafelé ismerem ezeket a technikákat ;-) Lehet, hogy csak az a baja, hogy senki nem tudja viszonozni neki, amit ő ad?

2015. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen képzelem el... De egy próbát megérne. ;)
2015. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"amivel a többszörösére tudja növelni a fiúk orgazmusainak hosszát és erősségét "


Erre kíváncsi lennék :P

2015. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó vóna megismerni.
2015. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mai kamukérdés?
2015. nov. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem mesehősökről/nem létező lényekről? Kb. semmi.
2015. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!