Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tud ajánlani oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud ajánlani oldalt szexpartner kereséshez? :D 23F

Figyelt kérdés
szexrandi.hu-t már próbáltam... miskolci vagyok, szoval olyan oldalak érdekelnének,amin vannak fent miskolci csajok is(miskolcilanyok.hu és társai nem érdekelnek)
2015. nov. 18. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, a való világban hamarabb találnál.
2015. nov. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

fész, tinder, (badoo)ogom a seggedbe.


de ajánlom hogy élőben gyakorolj, mert droid maradsz.

2015. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a való világban az ember nem ugy megy oda egy lányhoz, hogy csak szexkapcsolatot akarok... tény hogy párt találni sokkal könnyebb élőben, de azt vettem észre szexre neten könnyebb... átbaszni meg nem akarok senkit, mindennképp azt akarom, hogy ugy menjen bele, hogy tudja miről van szó
2015. nov. 18. 01:22
 4/13 anonim ***** válasza:

másik.... szexpartnert nem keresünk. partnert keresünk vagy barátkozunk.

igen, akkor is.

2015. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát én nem így vettem észre :D de biztos neked van igazad
2015. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h igazam van:D Ezekcsak a saját tapasztalataim... lehet hogy másnak forditva könnyebb
2015. nov. 18. 01:31
 7/13 anonim ***** válasza:

nem kell átbaszni ahhoz, hogy meghúzd. elmondhatod neki, hogy most x-y okból ne vágysz komolyabb párkapcsolatra, csak elszeretnéd tölteni az időd. elmentek szórakozni.

ennyi.

nem basztad át és akár még meg is húzhatod.

szexkapcsolatot keresni egyszerűen primitív dolog és kicsit sem imponáló.

2015. nov. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézz körül startaprón, ott is elég sokan vannak.

Rosszlanyok.hu, videkilany.hu, beszamolok.com, piroslampa.net, eropolis.hu, aktrandi.hu. Hirtelen ennyi jut eszembe. Jó válogatást :D

2015. nov. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem találtál neten szexpartnert akkor hogy vetted észre hogy neten könnyebb? érdekes.
2015. nov. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy szóval sem mondtam h nem találtam :)
2015. nov. 18. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!