Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részéről ez mennyire etikus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részéről ez mennyire etikus? Tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem meg a gyakorlati részét a vezetni-tanulásnak, és bár minden jól halad (a fejlődésemet tekintve), akadt egy kis gondom. Én magam lány volnék, az oktatóm férfi. Kedves, nem üvölt velem és mindent jól elmagyaráz. Viszont férfi... Nem vagyok az a fajta, aki köldökig mélyített dekoltázzsal sokkol, mégis gyakran méregetett. A "térdsimi" mindennapossá vált, kezdtek szóbajönni cseppet intimebb témák is (mindig témát váltottam). Egyik nap este mentem vezetni, olyan 8 óra felé, és parkolás után kérte, hogy egy kicsit maradjunk még, ne induljak rögtön. Elmondta, hogy kedvel, és sajnálni fogja ha levizsgázok és úgymond "eltűnök" az életéből. Ezután mondta, hogy biztosan szép életem lesz, az okos és gyönyörű lányok mindig könnyen boldogulnak. Adott az arcomra egy puszit, közben (már amennyire ez egy autóban lehetséges) át is ölelt. Erre én (a méretes ökör!!!) megcsókoltam. Nem is tudom honnan volt hozzá bátorságom, előtte semmilyen közöm sem volt fiúkhoz ilyen szempontból. Ami még jobban meglepett, hogy nem állított le, sőt... Végül kiugrottam az autóból, mikor a lábam közé nyúlt. Azóta nem beszéltünk, habár esedékes lenne a közelgő forgalmi vizsga miatt.


Tisztában vagyok vele, hogy végülis "én kezdtem" az egészet, de szabad neki olyat, hogy viszonozza a cselekedetemet? Jelentheti ez azt, hogy bármely másik tanítványával megteszi ugyanezt, vagy akár kezdeményez is? Ő mégiscsak egy oktató! Nem szenvedtem semmilyen lelki vagy fizikai sérülést, szóval csak elgondolkodtam... Nem kellene lépnem valamit a félénkebb lányok érdekében, akik nem állnak ki magukért vagy esetleg megfélemlíthetőek?


Kérlek szépen titeket, adjatok valamilyen tanácsot, vagy csak mondjátok el a véleményeteket! Nagyon hasznos lenne, a szüleimmel mégse beszélhetek erről...


18L



2015. nov. 17. 21:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#11

Ennek mégis mi értelme lenne? Egyedül ő járna jól (bár nem feltétlenül, ugyan mit nyújthat neki egy tapasztalatlan szűz lány?). Én nem profitálnék egy érzelemmentes szexkapcsolatból, nem is akarnék. És hogy lenne már "pofám" ilyet tenni, mikor tudom, hogy hazaérve a kislánya szalad hozzá, és a párjával beszélget...

2015. nov. 18. 07:36
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
H a elmennél vele dugásig,mert azért nem bánnád, a többi az ő dolga ,hogy intézi a családjával.Nehogy már lelkizz is emiatt!Nem az egyetlen vagy nála ,tehát csak sorra kerültél és ennyi.....
2015. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


1. Mit nyújthat neki egy szűz lány? A testét. A fiatalságát. A szépségét. A rajongását. A férfiaknak ez bőven elég.


2. Ha senki nem tudná meg, akkor senkinek nem fájna. A gyereknek és az asszonynak sem.


3. Nem tudtam hogy szűz vagy. Ha már most tudod hogy nem feküdnél le vele, akkor ne csinálj semmit. Találkozz vele, mond hogy hiba volt amit tettél és hogy felejtsétek el. Kész.

2015. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna megcsókold! Beszéld meg vele, hogy egyszeri véletlen alkalom volt, nem lehet semmi. Te nem állsz egy család útjába! Ennyi!
2015. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Felhívtam, hogy tisztázhassuk a helyzetet. Azt mondta, hogy nincs semmi gond, de (szó szerint idézem) "legközelebb ne érdd el, hogy erekcióm legyen, ha nem is akarsz semmit, persze ha meggondolnád magad, nagyon boldoggá tennél, meg ugye én is téged hehe".

Szerintem oktatót váltok.


Köszönöm az eddigi tanácsokat!

2015. nov. 18. 22:28
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy primitív bunkó... Tényleg válts oktatót, jobban jársz.
2015. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Viszont az oktatóváltás mellett már jelentheted is, mert a telefonbeszélgetést 5 évig tárolják a szolgáltatók, tehát visszakereshető és ez a mondata eléggé egyértelművé teszi, hogy történt valami köztetek. Azt meg nehezen fogja rádvarrni, hogy te kezdtél ki vele. Bár az, hogy te kezdeményezted a csókot, az meg elelned szól, mert ő nem volt köteles tudni, hogy szűz vagy, sem azt, hogy meggondolatlan, sem semmit, és azzal, hogy nyúlt volna a puncidhoz az egy logikus lépés volt ahol ugyanúgy volt jogod nemet mondani, ha nem akartál szexelni vele, amit meg is tettél, így max annyit érnél el, hogy esetleg a neje megtudná, hogy mekkora egy görény a férje, aki mellette valószínű már levarrt pár tini-sunát.

Mondjuk asszonykájának lehet küldenék egy üzenetet, valahol, hogy figyeljen a párjára...

2015. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Te jó ég, szerintem nekünk egy és ugyanaz a személy volt az oktatónk! Hasonló dolgok történtek, csak nálunk ő csókolt... Ez most enyhén sokkolt. De megnyugodtam, azon paráztam eddig, hogy mi a fenével étem el, hogy rám mozduljon, de ezek szerint lég volt annyi, hogy lány vagyok. :D

18L

2015. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!