Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részéről ez mennyire etikus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részéről ez mennyire etikus? Tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem meg a gyakorlati részét a vezetni-tanulásnak, és bár minden jól halad (a fejlődésemet tekintve), akadt egy kis gondom. Én magam lány volnék, az oktatóm férfi. Kedves, nem üvölt velem és mindent jól elmagyaráz. Viszont férfi... Nem vagyok az a fajta, aki köldökig mélyített dekoltázzsal sokkol, mégis gyakran méregetett. A "térdsimi" mindennapossá vált, kezdtek szóbajönni cseppet intimebb témák is (mindig témát váltottam). Egyik nap este mentem vezetni, olyan 8 óra felé, és parkolás után kérte, hogy egy kicsit maradjunk még, ne induljak rögtön. Elmondta, hogy kedvel, és sajnálni fogja ha levizsgázok és úgymond "eltűnök" az életéből. Ezután mondta, hogy biztosan szép életem lesz, az okos és gyönyörű lányok mindig könnyen boldogulnak. Adott az arcomra egy puszit, közben (már amennyire ez egy autóban lehetséges) át is ölelt. Erre én (a méretes ökör!!!) megcsókoltam. Nem is tudom honnan volt hozzá bátorságom, előtte semmilyen közöm sem volt fiúkhoz ilyen szempontból. Ami még jobban meglepett, hogy nem állított le, sőt... Végül kiugrottam az autóból, mikor a lábam közé nyúlt. Azóta nem beszéltünk, habár esedékes lenne a közelgő forgalmi vizsga miatt.


Tisztában vagyok vele, hogy végülis "én kezdtem" az egészet, de szabad neki olyat, hogy viszonozza a cselekedetemet? Jelentheti ez azt, hogy bármely másik tanítványával megteszi ugyanezt, vagy akár kezdeményez is? Ő mégiscsak egy oktató! Nem szenvedtem semmilyen lelki vagy fizikai sérülést, szóval csak elgondolkodtam... Nem kellene lépnem valamit a félénkebb lányok érdekében, akik nem állnak ki magukért vagy esetleg megfélemlíthetőek?


Kérlek szépen titeket, adjatok valamilyen tanácsot, vagy csak mondjátok el a véleményeteket! Nagyon hasznos lenne, a szüleimmel mégse beszélhetek erről...


18L



2015. nov. 17. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért ne beszélhetnél erről a szüleiddel? Valószínűleg nem te vagy az első ilyen esete! Mindenesetre beszélj erről több emberrel!

Nyugodtan menj be az irodába és meséld el a sztorit!

Én ezt tenném!

27F

2015. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, minden csinos lánnyal eljátssza ezt.
2015. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek jó pár oktatót. Nehogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen. Az oktatóknál nem az érzelmek dúlnak hanem a vágyak... Csak egy kaland lennél, úgy hogy elsőre sikerülne a vizsgád...
2015. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem te vagy az egyetlen, akivel kikezdett. Nagyon szimpatikus benned, hogy mások érdekében akarsz lépni valamit, de nem hiszem, hogy érdemben tudnál valamit tenni ezügyben. Az oktatónak pedig mondd el, hogy hibáztál, és nem szeretnél tőle semmit, a továbbiakban ő se próbálkozzon.
2015. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt jelented akkor bizonyítanod is kell az állításod.

Ugyanis ha egy oktatóval szemben felmerül ilyen vád akkor vizsgálat lesz. Ha nem tudod bizonyítani a dolgot rágalmazás vádjával is szembenézhetsz.


Az ilyen vádat komolyan veszik!

2015. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik, és nem javít a helyzet(em)en, hogy már hosszú évek óta kapcsolatban él és van egy éppen csak iskolát kezdő kislánya. Nem akarok a családjával sem kitolni, hiszen lehet, hogyha én nem vagyok ilyen címeres, akkor nem tesz semmit.
2015. nov. 17. 22:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bárcsak velem történt volna ilyen! Életem nagy szerelme volt az oktatóm, de totálisan visszautasított.


Te meg elég idős vagy hozzá, hogy megmondd neki, hogy akkor hibáztál és mégsem akarsz tőle semmit. És szerintem nem kell további lépéseket tenned az ügyben, hiszen nagyrészt felnőtt korú lányok ülnek be mellé az autóba. Nem erőszakoskodott veled, csak bepróbálkozott. Nem épp követendő a példája, de a férfiak sokszor ilyenek...

2015. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
hány éves az oktatód?
2015. nov. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
38 éves.
2015. nov. 18. 06:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanács:


Szexelj vele, legyél a szeretője néhány hónapig és kész. Mindenki jól jár.

2015. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!