Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátom hozzá?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátom hozzá? Megtennétek a kedvéért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Erősen szub srác vagyok, és szeretném ha egy lány tulajdona lehetnék, uralkodna felettem. Izgat a kiszolgáltatottság, bilincselés (van is több), kötözés, meghalok a női lábakért, imádom kényeztetni őket. Izgatnak a női fehérneműk, bórkabátok, bőrdzsekik. Beöltöztetne lánynak, kisminkelne, parókát adna rám és így vinne el sétálni, bevásárolni. Szeretném ha ribit csinálna belőle és lesz*patna és megd*gna akár nyilvánosan is. Magamba is szoktam beöltözni, és így csajoskodni :) Körmeim festegetni, női magazinokat olvasni. Ti megtennétek a pasitoknak ha arra kérne? Járnátok ilyen sráccal? Ha nem, akkor megengednétek neki, hogy a szolgátok legyen? 19/F
2015. nov. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ajnalok egy jo pszichologust.

Baratom veled nincs minden ok

2015. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ide lehet kevés a pszichiáter is.
2015. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szolgám lehet, de azért ilyen beteg dolgokban nem vagyok hajlandó részt venni, mint amiket a kérdésben taglalsz. Csak módjával :D
2015. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1,2 nyugi, minden rendben van.


#3 kifejtenéd miket tennél meg neki? Hogyan használnád a kis szolgád? :)

2015. nov. 15. 22:32
 5/6 Orexilian ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj, csak meg kell találni az alkalmas partnert, a kikötözést meg a kiszolgáltatottságot én még bevállanám de a többi nekem már meredek. Azért sok sikert :D
2015. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezert biztos kapni fogom az off-ot de Nem! Inkabb felhivnam a homo haverom hogy vigyen el teged egy Jo kis meleg barba ahol sok a transzvesztita ..mert szerintem ha ilyen dolgaid vannak neked nem a nőkben kene oromet keresned.!De lehet ,hogy erre egy par ev múlva fogsz csak rajonni!
2015. nov. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!