Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel barátok vagyunk. Már kiskorom óta ismerem, együtt nőttünk fel. Sajnos egy betegség miatt majdnem teljesen lebénult, tolókocsiban él, nehezen tud beszélni és az egyik karján kívül mozogni sem tud önerőből. Mondhatni évek óta bármelyik pillanatban feladhatja a szervezete orvosai szerint, talán még az is csoda, hogy mindig él.


Elég sok témáról beszéltünk már, ahogy felnőttünk kicsit belementünk a szexualitásba is. Ugye állapota miatt ő még nem tapasztalhatta meg, hogy ez milyen valójában. Ilyen téren csak annyi vágya van, hogy egyszer egy nő által szeretne orgazmushoz jutni. Elméletileg képes rá.


Szerintetek nagyon gáz lenne, ha kicsit megsajnáltam és én lennék az a valaki, aki megtenné neki ezt a szivességet kézzel?


2015. nov. 8. 02:45
 1/5 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák,de ha bárki is sajnálatból akarna velem lenni...a semmi is jobb.
2015. nov. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha neked nem gáz, nekünk mért lenne az?


ne mások ítéletei alapján dönts, hanem a szerint, hogy te magad mit gondolsz erről a szituról.


Ha maradna a barátság, szerelembe esés nélkül, én megtenném neki. De mint mondtam, ezt neked kell eldöntened.

2015. nov. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha eltudod érni azt, h felálljon, h ne bukjatok le és ő se áruljon el akkor do it, egyszer élsz egy kis kézimunkával legalább valakinek örömet szerzel :D
2015. nov. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon rendes tőled. Már csak azért is mivel mindannyian tudjuk hogy ilyen állapotban nem lesz szexpartnere. szerintem tedd meg a kedvéért. hidd el hogy nagyon hálás lesz érte.
2015. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is tedd meg, jó fejség lenne tőled. az első válaszoló meg nem tudja mit beszél
2015. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!