Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan kevés az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés az olyan pasi akinek nagy van, minimum 18cm?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 19:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%
Én egy csomó ideig azt hittem, hogy 10 centi. Aztán rájöttem, hogy az inch beosztást nézem :(
2015. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Haha.
2015. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

állítólag a magyarok kamuzzák az egyik legnagyobbat a péniszméretükről. bemondásra nagyon sokaknak 18+-os a mérete. :D


amúgy meg evolúciós oka lehet annak, hogy nem mindenki 18 cm feletti pénisszel rohangál. nincs is szükség ekkora méretre.

2015. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
#11-es vagyok, viccet félretéve, nekem kb 15 centi, de 6 cm vastag. Eddig csak olyan lánnyal találkoztam, aki vagy rohadtul élvezte vagy kicsit fájt neki. Sajnos a lányok tényleg azt hiszik, hogy a 18 az ugyanolyan határ, mint az életkorban.
2015. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
42%
Hát a feladatát ellátja egy 14-15 cm-es pénisz is. Nem hiszem, hogy az emberiség emiatt fogna kihalni. Nyilván azért tudott az ember fennmaradni, mert minden tökéletes a túléléshez, szaporodáshoz.
2015. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
#11-es vagyok megint (nagyon tetszik a téma), most jutott eszembe, hogy az is lehet, hogy a haverjaid a seggüktől mérik, és így mindenkinek tök nagy
2015. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy a legtöbb nőt ki lehet elégíteni 8,5 centivel is.

[link]

2015. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
amúgy honnan kell mérni? Én ha már mellette mérem, akkor is már elég szép nagyot tudok mérni. Ha felülről, akkor nyilván nem tudok akkorát.
2015. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

had idézzek a harmonet.hu-ról:


3 szabály arra, hogy kell jól megmérni a péniszt?


- Mindig olyan mérőeszközt használjunk, amely pontos, és amely éppen a nulláról indul. (Ezért nem jó egy iskolai vonalzó ..) Ha nincs ilyen mérőeszközünk, fogjunk egy spárgát, vágjuk akkorára, mint amekkorával megáldott bennünket a sors, és végül a spárga hosszát mérjük meg. A pénisz kerület vastagságát is érdemes így mérni.

- A pénisz hossza a szeméremcsonttól - magyarul a pénisz felső tövétől - a makk végéig tart. Tehát a pénisz teljes hossza felül mérve, annak tövétől a hegyéig tart.

- Az átmérő mérésénél legjobb, ha átlagot számolunk. A közepe, a töve és a vége között sok férfinél jelentős eltérés is lehet. Ez teljesen normális, hiszen a nő anatómiájához igazította az anyatermészet. (Tippünk: A gyönyör átmérője)

2015. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj hogy a normális, kb 13-14 centis nem képes kitölteni a nagy tehén p....t.
2015. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!