Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyes lányok hogyan csinálják,...

Egyes lányok hogyan csinálják, hogy egyszerre minimum 3 pasi udvarol nekik?

Figyelt kérdés
Itt most nem a könnyűvérű lányokra gondolok (de az ő tippjüket is szívesen olvasom) hanem azokra, akik pár beszélgetés után nem veszik le egyből a bugyijukat.
2014. máj. 23. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez a nagy trükk, hogy nem veszi le egyböl.

Ha levenné utána már ki a fenét érdekel az ügy?

2014. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni.
2014. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok barátom van, sokat járok el velük ide-oda (nem feltétlen szórakozóhelyre gondolok, de akár oda is, hanem sporteseményekre, egyetemi rendezvényekre, koncertekre, kertipartikra) és ott könnyen ismerkedik az ember másokkal. Ha kellően közvetlen vagy, akkor nem olyan nehéz felkelteni a fiúk érdeklődését.

Volt egy időszakom, amikor nem mentem sose sehová, akkor maximum egy-két iskolatárs érdeklődött csak. Amióta eljárok máshová, egyből jött 5-6 fiú is, aki érdeklődik irántam. Nem randizok mindegyikkel, sőt, de ha megadnám nekik a jelet, hogy érdekelnek komolyabb szinten, simán elhívnának valahová.

2014. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És miért akarod, hogy egyszerre 3-an udvaroljanak? Nem elég egy, aki normális? Sosem értettem, hogy miért kell még ebből is ego kérdést csinálni.
2014. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
elhúzzák a mézesmadzagot, aztán meg csak barátkozni akarnak, de a szegény pasik mindig azt hiszik, hogy van még esélyük
2014. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog hárommal is elhitetni, hogy érdeklődsz irántuk úgy. Ilyen emberrel biztos nem kezdenék, ha megtudnám.
2014. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szegény pasik? Azokra gondolsz, akik olyan kétségbeesettek, hogy ha egy nő kedves vele, már egyből belé szeret?

És különben is, ha nem értékeled egy nő barátságát, akkor mi jogon várod el, hogy ő többet akarjon tőled?

2014. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7., ez nem így megy :D


Akinek nem a barátja szeretnél lenni, annak nem örülsz, ha a barátod. Nyilván más nők barátságát értékelné.


Nem hiszem el, hogy te is örülnél, ha a férfi, akibe szerelmes vagy, csak a barátod akarna lenni.

2014. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha egy pasi azt hiszi vagy azt várja, hogy le kéne szopnom pusztán azért, mert kedves vagyok vele, az nem az én problémám.
2014. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha igazán kedves vagy, akkor a szádba veszed a hatalmas péniszét, elkezded mozgatni a fejed, miközben simogatja a melledet, és a végén lenyeled a hímivarsejtjeit. Hiszen erre valók az igaz barátok.


Itt most nem csak a te továbblépni nem tudó elutasított udvarlóidról van szó.

2014. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!