Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok! Ti, hogy kezelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ti, hogy kezelitek az eltérő szexuális igényekből adódó problémákat?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos dolgok amikre nekem igényem van, de a párom nem leli benne örömét, nem szereti. Nem akarunk erőltetni semmit, ami nem jó mindkettőnknek, de lemondani sem szeretnék róla. Sokat beszélgetünk róla, de nem találtunk megoldást. Sajnos nem tudunk kompromisszumot kötni, mert ahhoz túl nagy a különbség. A félrelépés, nyílt kapcsolat és hasonlók szóba sem jöhetnek.


Ti, hogy tudjátok kezelni az ilyen problémákat?


2015. nov. 11. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint hosszútávon senki sem tudja kezelni, maximum elnyomni a vágyakat és nem lesz akkora különbség... ha ez nem megy, akkor előbb-utóbb elválnak útjaik.
2015. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy különbségeket nem lehet kezelni. HA nem egyeznek a szexuális preferenciák el kell egymást engedni és hozzád illőt keresni. Az elfolytott vágy örög frusztráció maradna...
2015. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

prostituálthoz járok

nem ugyanaz mintha megcsalnál vkit, ez teljesen személytelen, érzelemmentes szex.

2015. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha aktívan teszel érte akkor elérheted, hogy a párod igényeit feljebb javítsd.

Nálunk is nálam napi szinten kellett a szex, barátnőmnek nem. De mint kiderült nála azért volt ez, mert nem volt rendesen megbarátkozva a testével, a szeretkezéssel és maga az orgazmussal. Csak nehezen jutott el a csúcsra az elején, feszengett stb.

Azután szépen lassan szakadtak a határok, az akkori "fúj, maszturbálás, azt nem szabad" elmaradt (bár még mindig lelkiismeret furdalása van ha nélkülem csinálja), a lámpát sem kell leoltani, és sokkkkkkal egyszerűbben el tud már menni.

Ez azt hozta magával, hogy sokkal jobban kívánja a szexet, már ő is igényli, hogy néha nyomjunk 1-2 nagyobb menetet és nem is emlékszem arra, hogy mikor volt az, hogy csak én sültem volna el szex alatt (kivéve a váratlan pettingezéseknél vagy quickyknél)

2015. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1-2-es: Ezen kívül minden más jó. Ez még nem olyan nagy feszültségforrás, hogy emiatt szakítsunk. Persze azzal is tisztában vagyok, hogy hosszú távon a kisebb feloldatlan problémák is tönkre tehetnek egy kapcsolatot, ezért törekszünk a megoldásra. A vágyak elfojtása a másik véglet, ami ugyanoda vezet, maximum később.

#3-as: Nekem a prostituált is megcsalásnak számít. #4-es: Nem a gyakoriság a baj.

2015. nov. 13. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:

több hónapos próbálkozás után és szakítással kezeltem:)



23L

2015. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os: Leírnád, hogy nálatok mi volt a konkrét probléma?
2015. nov. 14. 08:23
 8/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok. hát konkrétan az, hogy talán egy kezemen össze tudnám számolni hányszor szexeltünk..és hogy azok is milyen unalmasak voltak. elég ciki, amikor már én könyörgök a szexért és meztelenül fekszem mellette de le se szr... hiába próbáltam vele beszélni erről, nem szólt sose semmit. szakítottam.
2015. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A ti esetetek szerintem annyiban más, hogy csak Te próbáltál tenni a sikerért. Nálunk azért mindketten igyekszünk.
2015. nov. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!