Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eltérő zenei ízlés okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő zenei ízlés okozhat problémákat a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én trance-őrült vagyok, ő meg rock és metál. Én mondjuk pl. a szexet vmi enigma, enya zenére tudnám elképzelni és azt hiszem nehezen tudnám tolerálni, ha rockot, metált kéne hallgatnom. Az nekem túl durva. Okozott már nálatok nézeteltérést az ilyen?
2009. ápr. 19. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk nem, mi mindketten zeneb*zik vagyunk, dnbtől a breakbeaten át a pszichedelikus rockig imádunk mindent.

de szeritnem okozhat abból a szempontból, hogy pl egy koncert/vagy egy dj fellépését közösen átélni, és az első sorban megőrülni mindent megér.

ez nálatok nincs meg, de persze ez az én véleményem nekem a zene az egyik legmeghatározóbb dolog az életemben, ugyanúgy mint a páromnak.

ne zenére szexeljetek, úgy nem halljátok egymást... ;)

2009. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sem ő, sem én nem járunk bulizni és nem hatnak meg a koncertek, discok. Viszont otthon mindketten nagyon szeretünk zenét hallgatni. Nálam csak akkor nem szól a zene, ha alszom.
2009. ápr. 19. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Pontozzatok le, de mi az hogy szeretsz valamilyen zenét és nincs rád hatással a koncert, nem szeretsz koncertre járni?!
2009. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem okozhat gondot,ha valóban szeretitek egymást! Fogadd el,hogy ö mit hallgat,és ö is fogadja el. Jah,és szexeljetek zene nélkül!! Hallgassátok egymást! =)
2009. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem a koncerteket, se a discokat, sem semmilyen füstös, agyonzsúfolt szórakozóhelyet, ami teli van részeg és ittas fiatalokkal. Ettől függetlenül imádok zenét hallgatni.
2009. ápr. 19. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem annyiban okozott problémát az előző kapcsolatomban, hogy ő punk-rock-ot hallgatott inkább és koncertekre járt én pedig dnb-t. És nem szerettem a koncerteket, sem azt a zenét így egy ideig toleráltuk egymás szokásait aztán két év után már annyira nem és kibújt a szög a zsákból :-) Nem jártunk el együtt már soha bulizni és ez így nagyon nem volt jó egyikünknek sem, aminek veszekedések és végül szakítás lett a vége. Szóval sztem valamennyire befolyásolja igen.

Persze vannak kivételek ;-)

2009. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...Én Goth vagyok apárom reper..s igy kis ki jövünk:Dmég discoba is járunk:Ds azt egyikünk se szereti csak a lényeg h együt vagyunkxD:D
2009. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rocker vagyok, párom meg mindent hallgat az én zenémen kívul :-)

Nem kell feltétlenul zenét hallgatni szeretkezés kozben, lehet azt csendben is. Szerintem meg lehet ezt beszélni. Nem kell zúzós rockot hallgatni, vannak ott is lágy, szerelmes számok. Ha meg neked ez ekkora probléma akkor a párod is tehet ennyi engedményt, hogy enyát meg enigmát hallgassatok kozben. Kompromisszumot kell kotni. Sok sikert hozzá.

2009. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem sokáig megy jól, hogy ha a felek lelke más zenére boldog. Egy ideig oké, de mondjuk nem tudnám elképzelni magam egy nem rock szerető emberrel.(Én az vagyok.) Ha neked túl durva a rock, nem szívesen hallgatod, de elvárod, hogy mondjuk ő elviselje amit te hallgatsz, akkor abból nem sül ki semmi jó.

(21/L)

2009. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!