Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milfek, ha ezt a levelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milfek, ha ezt a levelet írnám nektek, akkor mit szólnátok? Örülnétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk rég nem láttalak és beszéltünk, legutóbb fodrásznál voltál, és betegeskedtél.



Írj hát egy szót. A világon csak te vagy számomra az élet, csak azért vagyok vigasztalan mert téged nem látlak. Írj, beszélj a tegnapról, a ma éjszakáról. Hogy vagy fésülve ? Köhögtél ? Látni akarom még szőke hajadat és kék szemed, hallani akarom a beszédedet, és olvasni a leveledet. Élni akarok. Szeretlek. És lássd, élni fogok, mert szeretlek.



Kort is írjatok, kösz


2015. nov. 9. 12:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Kb mintha egy 70 évesnek írná-zagyvaság az egész

N/40

2020. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Erre azt írnam:te szemét ,ki az a szőke maca??én barna vagyok
2020. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

47, aki 39-nek hazudja magat es azert nem hiszik el, mert kevesebbnek nezik.

Borzaszto. Nem hogy nem jonne be, de zokogva ugranek a ferjem nyakaba, hogy egy ferfihoz erhessek.

Vadaszok amugy fiatalokra. Nem a durvasagot keresem. Na de azert ezmiez?

2020. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Na mi van, miért emelted ki?


Azóta se lett nőd?


Hú de meg vagyok lepődve...

2020. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!