Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milfek, ha ezt a levelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milfek, ha ezt a levelet írnám nektek, akkor mit szólnátok? Örülnétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk rég nem láttalak és beszéltünk, legutóbb fodrásznál voltál, és betegeskedtél.



Írj hát egy szót. A világon csak te vagy számomra az élet, csak azért vagyok vigasztalan mert téged nem látlak. Írj, beszélj a tegnapról, a ma éjszakáról. Hogy vagy fésülve ? Köhögtél ? Látni akarom még szőke hajadat és kék szemed, hallani akarom a beszédedet, és olvasni a leveledet. Élni akarok. Szeretlek. És lássd, élni fogok, mert szeretlek.



Kort is írjatok, kösz


2015. nov. 9. 12:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

"Köhögtél ? "

Itt már bekönnyeztem... A RÖHÖGÉSTŐL!!! :D

De tényleg mi ez az ömlengős nyáltenger??? Van akinek ez tényleg bejön? Az eleje még OK lett volna ha ez egy verses szerelmi vallomás lenne még jó is lehetne de ez így egy nagy rakás nyál.

2015. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Értelmetlen,hülyeség.
2015. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Az összes MILF-es kérdésednél el lett neked mondva, hogy kevés vagy hozzájuk ezzel a hozzáállással és ésszel ...
2015. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg ilyen fogyatékos vagy? Nem unod ezt a milfezést??? Sosem lesz így nőd!
2015. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Tudod van az a helyzet amikor a MILF, mint jelző lehet hízelgő és pozitív visszacsatolás (megfelelő szituban és elég ritkán), de ahogy te használod, az nagyon gáz.

Szokj le róla. Egy általad MILF-nke nevezett NŐ, sem szereti, ha leMIFLezik.

2015. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
A Mercis ötletet elvetetted, dikk?
2015. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Hatalmas troll lehet ez a srác :D :D


Minden nap feltesz egy kérdést, sosem ír privátot, sosem ír viszont választ a kommentek közé, csak figyel és nevet a vonal másik végén :D


Mindig feldobja a napom ez a srác :D


Egyébként kedves "milfek" (ha már ő így hív titeket) valaki legalább szánalomból vagy kíváncsiságból nem gondolt még arra, hogy megismerkedne egy rövid időre ezzel a kölyökkel? :D :D

2015. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

#7:

Már gondolkodtam rajta, hogy vannak itt hivatásos kérdezők, akik ha kicsit lanyhul az oldal látogatottsága, akkor elkezdik a hülyeséget nyomni, amire a társaság rápörög :-D

Lehet ő is ilyen ...

2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a 7- es a kérdező, csak másik regisztrációval.

Azt hiszem erre mondják, nice try. ;)

2015. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%

írj rám nyugodtan privátot 7-es vagyok :D


"hasznos válaszoló"

2015. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!