Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szopok jol?

Figyelt kérdés
Volt mar hogy leszoptam a baratomat, elvileg elvezte (latszott rajta es mondta is, de lehet nem akart megbantani) de meg egyszer sem elvezett el tole, kb 10 perc utan mar nem birom, mert fajni kezd az allkapcsom. Mit csinalok rosszul?:( Mar ra kerdeztem, akkor is azt mondta hogy jol csinalom, nem tud tanacsot adni nagyon neki is en voltam az elso mindenben.

2015. nov. 8. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem biztos h veled van a baj. nekem eddig egyik barátommal sem volt gond, sőt. imádták. legutolsó barátomnak megkeményedni is alig akart. hát mint kiderült nem velem volt a baj. egyébként kérdezd meg a barátodat. csak tőle fogod megtudni ha elrontasz valamit vagy nem jól csinálod. mi nem látjuk h h csinálod.
2015. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem meg a pasival van a gond..."


Persze-persze, mindig a pasival van a gond. Ha a lány tapasztalatlan és még nem tudja mit-merre-meddig, természetesen az is a srác hibája. Ne röhögtess már.

2015. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
O se nagyon tud tanacsot adnii en voltam neki az elso, annyit mond hogy jol csinalom, megse tudom neki befejezni. Lehet tenyleg az a baj hogy ot az oral annyira nem erdekli?
2015. nov. 8. 22:09
 14/18 anonim ***** válasza:
akkor lehet izgul
2015. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak akik nehezebben mennek el orális szex közben, de olyan nincs, hogy "annyira nem érdekli". Volt olyan partnerem, aki annyira jól csinálta, hogy 5 perc alatt végem lett. Aztán volt olyan is, aki már egy órája csinálta és csak nagy nehezen jutottunk a végére. Szóval ez partnerfüggő. A férfit akkor "érdekli" az orális szex, ha a partnere jól csinálja.

28/F

2015. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy o sosem eroltette az oralt, sot meg is beszeltuk hogy egy ideig egyikunk sem akar ilyesmit szoval tobb, mint fel evig vartunk vele es mar en voltam kivancsi meg hat olvastam hogy ez a pasinak a legjobb dolog meg ilyesmi es jot akartam neki. Nem is volt sok alkalommal azota se, nem fontos annyira neki, nekem se volt az de mostmar zavar es jol akarom csianlni.
2015. nov. 8. 22:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Barátodnak szerencséje van,hogy téged még az is érdekel jól csinálod e,az én barátnőm már akkor hisztizik ha szóba kerül és két éve volt hajlandó legutóbb a szűzies szájában venni. És szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2015. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mutasd
2015. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!