Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szopok jol?

Figyelt kérdés
Volt mar hogy leszoptam a baratomat, elvileg elvezte (latszott rajta es mondta is, de lehet nem akart megbantani) de meg egyszer sem elvezett el tole, kb 10 perc utan mar nem birom, mert fajni kezd az allkapcsom. Mit csinalok rosszul?:( Mar ra kerdeztem, akkor is azt mondta hogy jol csinalom, nem tud tanacsot adni nagyon neki is en voltam az elso mindenben.

2015. nov. 8. 21:38
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:

kezeddel

nyelveddel

is segíts be

2015. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak figyeld a reakcióit és úgy csináld hogy amit úgy látsz jobban élvez. Azt/ úgy csináld. Amúgy hány éves vagy?
2015. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Besegitek, de ettol meg nem feltetlenul csinalom jol. Azt elfelejtettem, hogy altalaban nem fogazok (csak ha probalom jobban bekapni akkor neha)
2015. nov. 8. 21:45
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 koszonom, figyeltem es latszott hogy hat jo meg minden, de nem volt elelvezes kozel sem

17

2015. nov. 8. 21:47
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki azt,hogy csak bekapod a makkot neki, legyen a szádban mert az puha és meleg, de nem muszáj mozognod közben csak legyen bent és a kezeddel meg verd neki. Az jó érzés, nem annyira fárasztó talán és úgy tovább is tudod csinálni és talán el is élvez :)

Próba.

Írsz majd ha megpróbáltad? Kíváncsi vagyok lett-e eredmény.

2015. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg a pasival van a gond... csomó ilyen srác panaszkodik itt a gyk-n és érzik, tudják h az ő hibájuk...
2015. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem lenne ilyen problémám 10 perc szopás után! ;)

30/F

2015. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem akkor nem szokott sikerülni ha vad a csaj.

Úgy tudok csak elélvezni a szopástól ha finoman csinálja. Jó mélyre beveszi és vákumot csinál. AZ nagyon jó ;)

2015. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha már 17 évesen okvetlenül szopnod kell, akkor elárulom, hogy olvastam itt olyat, hogy a pasi két és fél óra alatt sem ment el. Nem kell tőle bekakkantani, csak mert 10 perc alatt sem ment el.

De előbb érettségizz le szépen.

2015. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket, hat nem olyan oral beallitottsagu srac, vakumot is csinaltam, lassan is, gyorsan is.. Lehet hamar elfaradok? Melyen nemtudom bekapni:(
2015. nov. 8. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!