Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy háború előtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy háború előtt a férfiaknál általános volt hogy nyilvánosházba vagy kuplerájokba jártak feleségük mellett?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kr*vára megy a pénz! mondta anyám is, apám is, csak más-más hangsúllyal!
2015. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha az erőszakolásokat vagy a megcsalásokat nézzük világszerte akkor soha nem volt ilyen alacsony a számuk. De még mindig túl magas.
2015. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

7, 10, kérdező


Úristen, és erre vannak bármilyen adataitok, statisztikáitok, vagy csak az ujjatokból szopjátok ki ezeket? Mert most hirtelen nekem is nagyon megindult a fantáziám és rengeteg hülyeséget tudnék írni a témával kapcsolatban saját kútfőből.

2015. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a khurvázás mindig is kellett, szükség volt rá, hogy a gerjedő feszültségeket levezessék az emberek és ne maradjon energiájuk rendszerkritikára, forrongásra, stb. minden társadalom egyik alapköve. akkor is ha legális akkor is ha nem. nagyon meg van tűrve most is. legtöbb prosti a BRFK környékén van.


és manapság a magánlakásos prostikat is mind stricik futtatják, hatalmas maffiája van és rengeteg benne a pénz.


és igaz, háborúk előtt és alatt fokozottan jártak, mert a katona lelke megkeményedik, az erkölcse fellazul, miközben le kell vezetnie a nyomást és feledni a szörnyűségeket. olyan ez, mint ahogy ma a kemény munkások mind isznak.

2015. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"a magánlakásos prostikat is mind stricik futtatják, hatalmas maffiája van és rengeteg benne a pénz"


>maffia< +1

2015. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

13.

Úristen, az még a modern statisztika tudományának magyarországi meghonosodása előtt volt:)


Én könyvekből olvastam mint kultúrtörténet.

De Pest városfalának tőszomszédságában a házak majdnem mind bordélyok voltak pl.Magyar utca. Azért hívják bordélynak mert a fal mellett voltak a szélén a városnak.


Inkább az izgat, hogy akkor ezt meg tudták fizetni, hogy hetente 1x elmentek kupiba? Most kb. olyan 10ezer lenne ez sztem alkalmanként.

2015. nov. 6. 22:47
 17/20 anonim ***** válasza:
10ezerért már lassan csak egy erotikus masszázst kapsz. valahogy kinéző magyar nők már vagy külföldön kurvulnak havi milliókért, vagy itthon maradtak mert egy strici megfogta őket. náluk is már 15 ezer az átlag órás tarifa
2015. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jaja, 15ezer az átlag tarifa. Ami az átlagfizetés tizede:/
2015. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az első világháborúban még konkrétan a hadvezetés üzemeltette a bordélyokat a frontvonal mögött.


A nők a tiszti bordélyban kezdték, majd amikor már elhasználódtak, áthelyezték őket a legénységi kupiba.

2015. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam 10ezret mert egy kupiban gondoltam kisebb önköltségi áron megoldható volt, valamint tényleg nem voltak annyira elegáns ott csinálni. Sztem nívós prosti akkor is akadt, és magánlakáson oldotta meg. De az 30e lenne.
2015. nov. 9. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!