Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az létezik, hogy a régóta nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy a régóta nem szexelés miatt fájnak a heréim?

Figyelt kérdés
kb 6 hónapja voltam utoljára nővel, és mostanában maszturbálásnál élvezés előtt leginkább mintha elkezdenének sajogni. már a maszturbálást sem élvezem, inkább kényszer.
2015. nov. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés... valami probléma van...felfázás, bármi...menj el dokihoz
2015. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajanlom az urulogust.

Egyszer egy tinedzser sracnak is fajtak a herei, fel ev utan elmondta az anyjanak, hogy egyrejobban faj, csak ekkor mentek el dokihoz.

Kiderult, rosszindulatu daganat.

Szoval ajanlanek egy kivizsgalast.

2015. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat áll a farkad v sokat vered.állj le
2015. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp urológus. Nekem ez mellékhere gyulladás miatt volt. Nagyon nehezen gyógyúl és ha nem ketelteted, meddővé válhatsz!!!

Irány a doki!

33F

2015. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat kb egesz nap all es napi 2-3orat verem
2015. nov. 5. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
szokott fájni ha sokáig nem tudom kiverni vagy már nagyon nagyon nagyon kívánom de még nem élveztem el. normális. persze azért nem mindegy hogy meg milyen mértékben fáj
2015. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!