Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen mell bejön egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mell bejön egyáltalán a férfiaknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy észrevettem mindenhol a nagyot preferálják az ilyen kicsit meg leszólják. Ennyi erővel mondhatnám, hogy 18 centi alatt nem farok a farok. Csak mi nők nem a farok méret alapján válogathatunk első ránézésre.


2015. nov. 4. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik és ezért nem lehet elítélni senkit sem. Ezerszer el lett már mondva, hogy nem mellméret/punciforma/seggforma alapján választunk magunknak párt. Férfiak vagyunk, szeretjük, ha nagy és formás és feszes, igen... De nem csak egy minél csinosabb ge*iputtonyt keresünk, amibe időről-időre beleverhetjük a micsodánkat. Vannak fontosabb dolgok is. Ezt lenne jó felfogni.

28/F

2015. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Naná hogy bejön!

Nekem személy szerint a mellméret sokad rangú dolog. Előbb nézem meg az arcát, az alakját...

2015. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A melleden kívül mást is tudsz mutatni? Mert ha nem, akkor lehet akármilyen...
2015. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem nincs vele bajom. de a lányok pici-nagy témáját inkább hagyjuk. Velem van - hú de jó imádlak stb. szakitunk- pici szar sosem volt jó stb.
2015. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2015. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2015. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ügyet Lenke ***** válasza:
sokaknak bejön, nekem is...:)
2015. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
NEM!!! csak ha minden más extra mellette
2015. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nekem bejön aranyos és nem kényelmetlen és ha a 18 cm est keresed nekem pont annyi sőt vastagság se rossz sztem

ami 48 mm ha megfelel irj

összehozunk vmit puszi szép estét

2016. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!