Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol csináljam, ha kollégista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csináljam, ha kollégista vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a csajozással nem is lenne gond, csakhogy kollégista vagyok (4-en egy szobában) és így nemigen tudok csajt felhozni. Most akkor csak albérletben lakó nőket szedjek fel, hogy nála lehessünk? 21f
2015. nov. 4. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod megdumálni a többiekkel, hogy ki mikor kapjon 1-1 órát amikor csak az övé a szoba?


22F

2015. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem játszik sajnos, egyfolytában itt ülnek benn
2015. nov. 4. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

én megbeszéltem velük, de utáltam. 2 srác rendes volt, bármikor leléptek 1-2 órára, de a 3. folyton hisztizett miatta, még a barátnőm előtt is. "nemár, játszani akarok gépen..." stb... elég cikinek éreztem, és nem egyszer teljesen el is vette a kedvem az együttlétektől...


a barátnőmmel ezért többnyire vagy nála csináltuk, vagy pl. éjszak játszótéren, koli-zuhanyzóban, de volt, hogy a városban is. de ez nagyon lány függő. ő eléggé élvezte az ilyen helyzeteket, míg én eléggé be voltam stresszelve, hogy jajj mikor bukunk le stb... így megérteném azt is, ha egy lány nem vevő erre.


vannak ilyen love hotelek is, ahol lehet szobát bérelni pár órára, de az megint kicsit ciki.

2015. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, a szobatárs hisztijéből kimaradt, hogy heti 1-2 alkalomról volt csak szó. szóval igazán kibírhatta volna szó nélkül.
2015. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen kollégiumban vagy? Zuhanyzó milyen?

(Nekem 2 évben szerencsém volt, mert papíron ugyan külön emelet volt a női-férfi zuhany, a valóságban viszont koedukált volt. Ott minden mindegy volt anno. :D)

2015. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg lehet oldani, de elsőnek tedd meg azt a lépést, hogy összeszedsz egy csajt. Ha már ez megvan tuti találtok egy kis sarkot.
2015. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!