Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljam jól a lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam jól a lovagló pózt? Help!

Figyelt kérdés

sose volt kedvencem ez a póz mert nem vált ki belőlem olyan érzést , De a partnerem kedvéért szívesen csinálnám, HA tudnám... Előző kapcsolatomban csináltam , ő úgy szerette ha az egész testemmel "ugráltam" , de volt utana aki nem is értette mit csinálok Es máshogy akarta volna, Azóta nem merem inkább sehogy sem , nagyon ciki volt . o Olvastam , hogy van olyan is mikor a csípőből kell mozogni , na az nekem valahogy nem megy , nem is merem próbálni... Melyik az amelyiket ti pasik a legjobban szeretitek ? Vagy mit NE csináljak ? Tanácstalan vagyok , mert nem szeretnék passzív lenni mint egy darab fa , hogyan tudnék aktívkodni?

Legyszíves kort is és nemet is írjatok !

21L


2015. szept. 20. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Soha nem *
2015. szept. 20. 18:11
 2/10 anonim válasza:
Gyere gyakoroljuk :'D
2015. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hátamon fekszek, a csaj rám ül, és csípőből mozog, akár körbe, előre-hátra. Az is jó ha "ugrál".
2015. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Kérdezd meg az aktuális partneredet, ő hogyan szereti. Nekem is más-más partner máshogy szerette, vagy csináltam úgy, ahogy láttam rajtaa legjobban szereti, vagy megkértem, hogy fogja meg a csípőmet, és irányítson, vagy megkérdeztem. Gyakorlás kérdése az egész, a csípős dolog abszolút nem nehéz, csak hozzá kell szokni, gyakorolni kell, senki nem úgy jött a világra, hogy egyből tudta, hogy kell megülni egy péniszt. Ne izgulj :) Biztos vagyok benne, hogy ha van egy partnered, és megkéred, mutassa meg hogy szereti, szívesen segít neked.
2015. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt már pár csajom de egyik sem csinálta és passzívak voltak szóval én sem tudok tanácsot adni:D

annyit tudok mondani hogy a mostani pasiddal beszéld meg hogy hogy szereti

de ha jol selytem akkor a sportokban sem vagy valami jó..


32f

2015. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm !:)


utolsó , miért ne lennék jó sportban? Nem vagyok sportoló de imádok mozogni , sportolni ...

2015. szept. 20. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először is olyan pasival szexelj, akivel nem ciki kísérletezni, és egy-egy rosszul sikerült szituánción együtt tudtok nevetni, és folytatni. Szóval a mit NE kérdésre az a válaszom, hogy olyannal ne, akivel feszengsz és nem tudod elengedni magad igazán. A mit igen kérdés pedig elég tág, és egyénenként változó, hogy ki mit szeret. Azt ki kell kíséretezni és menet közben derül majd ki... Kérdezted még, hogy mit és hogyan, erre a kérdésre a teljesség igénye nélkül egy videóval felelnék, például így: (de lehet teljes testtel, guggolva, fordított lovagló pózban...):


[link]


Itt látszik a csípőből való mozgás is, amit kérdeztél, itt gyakorlatilag a felső teste a csajnak nemnagyon mozog, ráhajol egészen a psira, és csak derékból mozog, gondolom elsőre neki sem így ment...


kor és nem: 29/F

2015. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem az jön be mikor a lány egész testtel ugrál rajtam, ha gondolod kipróbálhatjuk :) 23F
2015. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmiben nem vagyok jó, de a lovaglásban (egy pasin) igen, úgyhogy talán van egy kis kompetenciám segíteni. :D

Szóval, a lovaglás egy önző dolog, ha nem megy, az azért nem megy, mert nem tudsz önző lenni. :) Ez ilyen csajos dolog. Na de, ha túl teszed magad ezen, onnantól fogva... imádni fogod majd.

Az első lépés, hogy nem érdekel a pasid közben, hiszen itt te vagy a főnök, és te ezt élvezed. Max. arra figyelj, hogy ne menjen el idejekorán (ha jól csinálod, ehhez nem kell sok:)). Ráülsz, és olyan mozdulatokat teszel, ami neked élvezetes... lehet ez akármi, csak örömet okozzon neked, én személy szerint fel-le szeretek "dörgölőzni", de ezt neked kell kitapasztalnod. Addig csináld, amíg el nem mész, érezni fogod, hogy a jó. Ezután esetleg tehetsz a pasi kedvére, mert ilyenkor ők is szeretnek tipi-tapizni, meg ide-oda taszigálni, hogy nekik látványosabb legyen (de ezt csak akkor hagyd, ha már legalább egyszer elmentél, mert ez neked akkora örömet nem fog okozni). Ne úgy csináld, ahogy neki jó, hanem ahogy neked jó, ez a lényeg. ;)

Az a durva, hogy ezt a techinát én azt mondom, közel tökélyre fejlesztettem, és a pasik is imádják, pedig ilyenkor kb. csak kihasználom őket... Mégis kérik, hogy lovagoljam meg őket. Ezek szerint néha jól jön egy kis dominancia, vagy tudom is én. De jó érzés. ;) 21 éves

2015. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amilyen szenvedélyesen beszél róla az utolsó, azt hiszem rá kéne hallgatnod :D Lehet "kihasznál" de azért nekünk is élvezetes :)
2015. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!