Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (lent)

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval, de nagyon rövid idő után dobott mert "úgyse jönne ôssze" a dolog... de én még nagyon szeretem, és ő is úgy viselkedik, hogy csak azt tudom levonni róla, hogy érez valamit még irántam.. arra gondoltam, hogy megcsókolom őt, mert úgysem csókolóztunk amíg együtt voltunk... ebből úgyis kiderül, mit érzez.. de hogy csináljam??15/L
2015. ápr. 6. 20:26
 1/4 papagenou ***** válasza:

1: ő hány éves?

2: együtt voltál vele, majd dobott, mert nem volt szex és te vissza akarod őt szerezni?

2015. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom,ez megalázkodás kategória.
2015. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is 15.. és nem akart szexet.. legjobb barátom volt mielőtt összejöttünk
2015. ápr. 6. 20:31
 4/4 papagenou ***** válasza:

óó dehogynem akart. de ne higyj nekem...

szerintem beszélj vele ha van miről, ha nem akkor felejtsd el. ha nem tud várni, akkor nem érdemel meg téged.

2015. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!