Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy egy Durex gumi kiszakadjon?

Figyelt kérdés
Természetesen megfelelő méret és felhelyezés mellett.

2015. nov. 1. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A gyakori statisztikák alapján elég nagy eséllyel kiszakad... de hogy a méret megfelelő volt-e nekik vagy a felhelyezés helyes-e azt nem tudjuk.
2015. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méret megfelelő, a felhelyezés megfelelő, az óvszer minősége megfelelő (nem járt le, és megfelelően volt tárolva), valamint a lány hüvelyének nincsenek nedvesedési problémái, nem túl száraz, és nem szexeltek nagyon-nagyon durván, akkor szinte semmi esélye nincsen.

Mi kb 4-5 évig szexeltünk óvszerrel, átlag heti 4-5 alkalommal. Soha egyszer sem szakadt ki. Érdekesmód a húgoméknál állandó probléma volt a dolog, egészen addig, amíg ki nem derült, hogy valamit ők csináltak rosszul.

2015. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
nekem kiszakadt. de nem is használtam sokszor.
2015. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor kiszakadt, de azért mert elég durván csináltuk néha. Váltottam megbízhatóbbra. Egy kis síkosító néha nem ért, de ha sok van akkor meg azért nem élvezed...
2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Durex márka csak fel van hájpolva... A Lidl-s olcsó óvszerrel soha nem volt még probléma. Amúgy ami már forgalomba kerül az mind ugyanolyan biztonságos. Ha nincs lejárva normálisan használjátok ahogy a korábbi válaszoló is írta, nagyon kicsi az esélye hogy kiszakadjon.
2015. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Amit az 5-ös írt, azzal értek egyet. Csoda vagy nem, de nekem a Lidl-ös cucc vált be eddig legjobban.

Azt németországban gyártják, a durexet meg kínában :P Ha számít valamit...

2015. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem szeretnénk még gyereket ezért kérdeztem. Szóval akkor elméletben az összes óvszer ugyanazt kell, hogy nyújtsa védelem terén. Remélem így lesz!
2015. nov. 1. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk eddig egyszer szakadt ki (lekopogom). Nem tudjuk mi lehetett a probléma,nem volt lejárva,szex közben is ellenőrizte a párom,ugyan úgy tettük fel ahogy szoktuk. Tény,hogy kicsit durvábbak voltunk,de azért szerintem nem kellett volna kiszakadnia.

Elméletileg amúgy kicsi az esélye,van akinek több -akár tíz éves- használat után sem szakad ki,van akinek már az első pár évben többször.


De szerintem helyes használat mellett tényleg kicsi az esélye,de azért szex végén mindig ellenőrízétek le,biztos ami biztos.

2015. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem szakadt már ki óvszer. Életemben kétszer.
2015. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!