Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sokkal több szingli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal több szingli férfi mint nő?

Figyelt kérdés
több férfi van mint nő? ha igen akkor az kellemetlen nagyon.én minden nap egyre jobban utálom a magányt.nehogy azt mondja valaki hogy nem igaz mert a végén elhiszem -.-

2015. okt. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a lányok válogathatnak és ő ha akarnak szereznek pasit mert van 100 jelentkező , de egy fiúnak tepernie kell hogy a lányok őt akarják
2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig éppen a fordítottja az igaz. Több a Nő/lány mint a férfi/pasi!
2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
több nő él a földön mint férfi :D azért van kevesebb singli nő mert egy nő akkor szexel amikor akar egy pasi akkor amikor tud
2015. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Elfelejted hogy a női többletet a 70-80 körüli banyusok okozzák. 30 alatt rossz az arány.


De örülj hogy nem KÍNÁBAN élsz. Ott 30 miliós a férfitöbblet akik már most nyomhatják a harakirit. Azt a kínai fazont mg aki felvettett a több férfi - egy nő házasságot (z anyagilag is jó lenne - lásd női igények) de a feministák rögtön lekardozták érte.

2015. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Van bőven szingli nő is!! De én inkább úgy látom hogy a férfiak könnyebben találnak nőt, mint fordítva. Saját tapasztalataim szerint is!


Szóval ne add fel!!! :)

2015. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz szót használsz egyedül állok vannak nem szinglik.

Egyébként igen azért mert egy nő válogathat, hozzátenném inkább 30 alatt. Mert utána fordítva van.

Mivel a nők egy része gyereket akar na most ezt pasi nélkül nem lehet, ezért fordul a kocka.


(A szüzek nagy része is 30 alatti. )

Vagy csak én látok olyan 30-as nőket akik pánikozva vicsorognak h senki nincs akivel lehetne gyereket vállalni ?

Szal attól függ hol nézed.

2015. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!