Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » CSAJOK! Hányadik alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Hányadik alkalomra lett a legélvezhetőbb a szex? Elsőre milyen volt? Másodszorra? és így tovább .

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem elsőre nem volt rossz.. aztán másodjára vagy harmadjára élveztem a legjobban és azóta se sikerült úgy :(
2015. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azzal a pasival egyik sem, egy önző dög volt... A következővel már annál inkább élvezetes volt.
2015. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal a pasival nekem sem voltak kellemes élményein.

Viszont a mostanival a lehető legjobb

2015. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első három pasimmal nem volt túl élvezetes. Kicsi volt a farkuk és nem is nagyon tudták használni. A mostani pasimnál a második alkalomtól nagyon élvezem.
2015. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőre, hát, fájt, kicsit jobban, mint amire felkészültem, de nem jobban, mint amire számítottam. Másodszorra kb. úgy fájt, mint ahogy számítottam rá, de utána még fél napig fájt a hasam alja. A harmadikra érdekes mód nem emlékszem, a negyediknél kezdett már határozottan kevésbé fájni, és jobb lenni. A "legélvezhetőbb" az tág fogalom, orgazmusom úgy 3 hónap múlva lett először, aztán nem egészen egy évre rá az első hüvelyi, és olyan 3 évre rá az első, amikor orális szextől mentem el (addig csak lovagló pózban tudtam).
2015. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam nem volt semmi zűr... elég tág voltam alapból. Simán bement a cerka.


De úgy istenesen élvezni a szexet 7 hónap után kezdtem amikor átéltem életem első orgazmusét.

2015. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!