Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A részege (se) k milyenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részege (se) k milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

ha mondjuk a mozgásukon meg ilyesmin nem látszik meg a pia

ha hamar lelankad akkor a gumi is le fog jönni róluk?

azért tényleg vannak akiken nem látszik meg és nem hőzöngnek


2015. okt. 24. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
bénák
2015. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rendszeres, főleg a mértéktelen alkohol fogyasztás csökkenti a nemi vágyat, a merevedési képességet. Én nem kezdenék ilyennel.
2015. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valaki jobb valaki rosszabb! Én jobb vagyok részegen sokkal tovább is bírom....persze itt nem arra a részegségre kell gondolni hogy egyből hanyatt esel az ágyon...
2015. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában impotensek (már nem az, aki hébe hóba berúg, hanem aki tényleg napi szinten komolyan iszik). A fizikai problémák mellé társul az is, hogy elveszítik az érdeklődést is a szex iránt, mert a pia körül forog minden gondolatuk, abban találják meg az élvezetet, így a szex egyre inkább háttérbe szorul.



Egyik exem több évet járt egy pasival, akinek átlag napon fél-egy üveg volt az adagja. Az utolsó 1.5 évben már hozzá sem ért a lányhoz, a pia jelentette az egyetlen élvezetet.

2015. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálj fel egyet megtudod
2015. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnám egy részeg pasival. :P 20 F
2015. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akiből akkor jön ki az erőszakos vadállat. És nem érdekli hogy neked jó legyen, úgy dug meg. Még azt is élvezi ha neked fáj! Van ilyen!
2015. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!