Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nagyon sokáig bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon sokáig bírja az ágyban, de én a gyors, rövid meneteket szeretem jobban. Mivel segíthetnék rá a gyorsabb elélvezésre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki kell éheztetni, valamivel fel kell dobni az élményt, hogy még több inger, élvezet érje és rajta is múlik, hogy tényleg, teljesen engedje el magát és élje bele rendesen magát szexközben.


23/f

2015. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Esetleg lehet az a probléma, hogy nekem még egyszer sem volt orgazmusom? Nemrég vesztettem el vele a szüzességem, és így is élvezem, jó vele lenni, és nem akarok rágörcsölni az orgazmus témára (akkor aztán tuti sose lesz :D), viszont lehetséges, hogy ezért nyújtja az együttléteket? De szóltam már neki hogy a rövidet jobban élvezem. Lehet újra kellene vele beszélnem. Ettől függetlenül kipróbálom amit írtál, köszi!

2015. okt. 24. 11:46
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Próbáljatok ki különböző pozíciókat, úgy másabb a stimuláció mindkettőtöknek is, a te orgazmusodon is segíthet, illetve biztosan neki is kellemes lesz, esetleg "húzd az agyát" ekkor-akkor előjáték vagy szex során.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy azért csinálja sokáig, mert nehezen megy el, lehet, csak ki akar elégíteni téged először.

Nekem is volt olyan partnerem, hogy addig nem ment el, míg nem szóltam neki, hogy én kész vagyok, és most már elmehet.

Vagy esetleg szexeljetek reggel, akkor általában rövidebb ideig bírják.

2015. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kegel gyakorlat, biztos tág vagy mint egy ló
2015. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tág. Mindig szűk voltam, most is az vagyok, a behatolás is fáj, amíg nem tágul egy kicsit.


De kösz a kedves hasonlatot, biztos sok olyannal voltál, hogy így tudod.

2015. okt. 24. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A kiéheztetés segíthet egy kicsit, de vannak olyan férfiak, akik nem tudják magukat teljesen elengedni szex közben. Lehet, hogy a partnered is ilyen.
2015. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félig fejben dől el, félig meg fizikai izgatás kell hozzá. Vannak olyan pózok, ahol én (F/34) szinte semmit nem érzek, csak a látvány izgat, de az általában kevés. Ilyen például a lovagló póz. Bár azt is lehet úgy csinálni, hogy fizikailag is jobban érezzem. De mondjuk ha tudom, főleg, ha mondja a barátnőm, hogy azt akarja, hogy elélvezzek, akkor el tudom magam engedni jobban, nincs úgymond teljesítménykényszerem felé, és hagyom, hogy jöjjön, aminek kell. Viszont egy megfelelően határozott, közepesen erős orál és kézimunka együttese bármikor ki tud végezni hamar. Csak hát azt is meglepően sok lány csinálja rosszul.
2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!