Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnál ha a barátnődet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a barátnődet egy néger pasival találnád az ágyban?

Figyelt kérdés
Hasonló történt velem is, a barátnőm mást se csinál már órák óta csak bocsánatot kér, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mielőtt döntenék.

2015. okt. 24. 16:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hát pár percig én is csak néztem mert le voltam döbbenve.
2015. okt. 24. 16:28
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Azonnal rúgd ki a 3.14csába!
2015. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Spiritrobber ***** válasza:
81%

Én ezután semmibe venném nem bíznék benne nem is tisztelném és nem is becsülném.


Kitudja bosszúból talán kihasználnám ha lenne hozzá gyomrom aztán dobnám.

2015. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 RRR ***** válasza:
17%
2015. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettőt felgyújtanám.
2015. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jó az ilyen felgyújtanám, lelőném ezeket hagyjuk köszi.
2015. okt. 24. 16:38
 7/24 Spiritrobber ***** válasza:
59%
Egyébként lenne egy kérdésem, mégis mire alapozva kér bocsánatot? És mondjuk hülye kérdés lehet de miért tette?
2015. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Estienne ***** válasza:
17%
Mi ez a rasszista duma? A néger nem ember? És ha innen nézzük, akkor téged csak egyszerűen megcsaltak. Nem is értem, min gondolkozol... Ha neked ez megy egy kapcsolatban, akkor sok sikert. De ez még nem is egy bódúlt állapotban buliban hirtelen félrelépés, hanem egy józan átgondolt megcsalás....
2015. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

Ez szerintem kamu kérdés!

A kérdező egyszerűen cuckold rajongó és itt éli ki a fétisét!

Hazánkban olyan sok afró pasi szaladgál, hogy biztos így történt meg vele. Egy meneküld betévedt hozzájuk, vagy barátnője önkéntes segítő a menekülttáborban?


Avval magam is egyetértek, ha fehér, ha sárga, ha fekete akivel félrelép a nő, akkor is a lényeg, a megcsalás. Annak okai vannak. Általában elégedetlen a párjával, kapcsolatával vagy szexuálisan túlfűtött a nő.

2015. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
megálltak amikor megláttak, vagy folytatták?
2015. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!