Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek izgató, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek izgató, ha szex közben a lány saját maga is izgatja a csilóját?

Figyelt kérdés
Ha szex közben a lány a kezével a csiklóját izgatja, szerintetek az izgató vagy épp az ellenkezője, azt mutatja számotokra, hogy te nem vagy neki elég? Esetleg közömbös érzés?
2015. okt. 24. 10:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
6%
Szerintem nem vagy neki elég
2015. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Számomra azt mutatja, hogy csiklóorgazmusa van és azt nem is szégyenli. Inkább izgató, hogy benne van a közös játékunkban és nem fogja vissza magát.
2015. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

attól függ, hogyan csinálja. ha látszik rajta, hogy nem élvezi a szexet és azért nyúl magához hogy neki jobb legyen, akkor nyilván nem esik jól és elgondolkodnék hogy mi a gond.


ha viszont ráadásként, stimulálásként és élvezettel csinálja, akkor az számomra azt jelenti, hogy élvezi.

2015. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Számomra izgató tud lenni.
2015. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Izgi. És tuti hogy elmegy így a csaj.
2015. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgi.+ Attól mert sajnos csak csiklósan tud élvezni, amihez a farkam nem igazán tud hozzáérni, pláne ha nagyon pici és az egész elrejtőzik a bőr alatt, illetve tudna hüvelyileg is, de a farkam nem úgy görbül, h a g pontját izgassam, miért zavarna, ha el szeretne élvezni?
2015. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa! Baszhatod, egész nap akkor sem megy el. Élvezi, nagyon jó, de nem tud elmenni. Ezért kell a csikló izgatása. Tehát teljesen normålis. :) "szexologus"
2015. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, a közömböst még senki nem írta.

Én viszont ezt választom.

2015. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 RRR ***** válasza:
izgató
2015. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem, izgassam én, ő meg engem.

Szerencsére soha sem volt kevés senkinek amit adok. Így nem kellett rásegítenie.

2015. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!