Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem vagyok szerelmes a szexpartnerembe?

Figyelt kérdés

Már 3éve van szexpartnerem, eleinte szerettem, de most már egyáltalán nem,csak szimplán jó vele a szex, és csak amiatt vagyok vele. Neki van felesége. Én elmondtam neki,hogy van más akibe szerelmes vagyok. Ő erre csak annyit mondott, hogy szarul esett neki.

Gáz,ha ezek után is vele maradok és szexelünk?


2015. okt. 23. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A feleségét csalja veled, te felfogtad, hogy nem fog téged választani és neki esik rosszul, hogy te nem szereted?!...


Inkább nem mondok semmit. Az meg, hogy vele akarsz-e maradni vagy sem csak rajtad (és rajta) áll.

2015. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SoulEater7797 ***** válasza:
100%
Ha van felesége, jobb esetben egyébként is őt szereti. Eddig működött a kapcsolat, ezután is kéne.
2015. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Már így is szánalomra méltó. Ez nem ront a helyzeten.
2015. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
#1 ment a zöld!
2015. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a normális, hogy nem szereted ő!
2015. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szexpartner nem arra van, hogy bele szeress, csak arra, h kielégítsétek egymást.
2015. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz inkább, hogy 3 éve érzelmek nélkül dugsz valakivel, akinek egyébként felesége van.....
2015. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivaaaaaaaan? ostoba vagy ja csak egy fiatal pna
2015. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ès boldogan èltek amìg meg nem haltak...:)
2015. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!