Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szexpartnerembe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig voltunk úgy együtt,vége lett ,mert át vert. De most újból egymásba gabalyodtunk egy hosszú szünet után.Még mindig jó vele lenni ,csak nős. És olyanokat mondott ,hogy ő el akar válni ,meg h\lye volt ,hogy megnősült,nem bírja elviselni tovább a feleségét és ,hogy legyek vele és elköltözünk másik városba.

Miért mondott ilyeneket?

Szerethet?

De ,akkor próbáljam meggyőzni ,hogy váljon el?

Elmondjam neki ,hogy szeretem?

Mit csináljak?

Komolyat,köszi!



2015. júl. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Basszus. El ne mond neki,mert akkor neked annyi. Teljesen ki fog használni,és úgy fogsz ugrálni, ahogy ő fütyül.
2015. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most írtam egy másik kérdés kapcsán: " a nők a fülükkel lesznek szerelmesek. Ha azt hallják, amit hallani akarnak, kész a baj."

Ne higgy a fickónak, kérdező. Egyszerű nőcsábász trükk, te meg bedőltél neki.

2015. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Téged se az eszedért szeretnek.
2015. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A helyes sorrend: válás, ismerkedés, új kapcsolat, szex.

Ha a szex csak szórakozás és egyik fél se sérül, akkor az utolsó két pont felcserélhető.

Mondd meg neki, hogy igen szeretnéd ha szabad lenne, de addig nincs szex, amíg nős. Esélyes, hogy fénysebességgel fog eltűnni az életedből.

2015. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne higgy neki csak be akar csapni.
2015. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!