Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ha egy nőt (párodat)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ha egy nőt (párodat) jól kielégíted szexben, akkor szerelmes lesz beléd?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam van valami hormon, ami ha jól megkeféled a lányt, azaz élvezi meg minden, akkor beindul a hormon és szerelmes érzést kelt az agyban, és szerelmet fog érezni a nő.
2015. jún. 17. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én amíg nem vahyok szerelmes nem fekszek le senkivel. Inkább csak erősíti a kötődést.
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Max kielegulest fog erezni. Akk minden egy ejszakasbol szerelmesen kerulnenek ki a nok??
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerelmet nem fog érezni, de valamilyen szinten jobban fog hozzád vonzódni
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szerelmesnek szoktam magam érezni,aztán szex után elmúlik :D szóval van benne valami!
2015. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Forditva :D Ha szerelmes beled akkor tudod jol megkefelni :D

Tisztelet a kivetelnek akik olyanok mint a kulcslyuk :)

18/L

2015. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4-es tehát akkor te sem leszel szerelmes. ha az lennél nem múlna el utána egyből.

én sem szexelek olyannal, akibe nem vagyok szerelmes.

2015. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5- ös látszik, hogy nem volt még részed jóféle 1 éjszakás kalandban :) ;)
2015. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7 nem volt ra szuksegem mert ha akarom minden ejszaka olyan jo szexben van reszem egy olyan embertol aki szeret hogy az egyejszakas kaland csak idopocsekolas lenne ;)
2015. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8- as nem ez volt a kérdés, hanem hogy úgy bírálod az egészet, hogy nem is tudod milyen egy jó egyéjszakás kaland attól hogy neked nincs rá szükséged, még lehet jó sőt az is... :)
2015. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van benne valami, bar a "szerelmes lesz" kisse tulzas szerintem.


Volt egy ferfi, aki eloszor szo szerint taszitott kulsoleg. Kesobb a szemelyisege szorakoztatott. De miutan lefekudtem vele...nem birtam elengedni. Annyira jo volt az agyban,hogy allandoan csak ra tudtam gondolni. De szerelmes sosem voltam bele, voltam mar szerelmes es az nem ilyen. Inkabb azt mondanam,hogy hozza vonzodtam szexualisan a legjobban. Es igen, ez azert volt, mert nagyon jo volt az agyban.

A jo szex el tudja venni az ember eszet.

2015. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!