Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ha egy nőt (párodat)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ha egy nőt (párodat) jól kielégíted szexben, akkor szerelmes lesz beléd?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam van valami hormon, ami ha jól megkeféled a lányt, azaz élvezi meg minden, akkor beindul a hormon és szerelmes érzést kelt az agyban, és szerelmet fog érezni a nő.
2015. jún. 17. 10:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kedves 10-es! ezt sosem értettem nőkben hogy akik taszítják külsőleg akkor hogy lehet átfordulniuk annyira hogy utána lefekszenek vele???
2015. jún. 17. 11:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy biztos nagy általánosságban. Ha egy nőt úgy istenigazából megdugsz, utána nem tudod magadról levakarni. Bár feltételezem, hogy ez fordítva is működik.
2015. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább ragaszkodni fog hozzád. Bár az is lehet szerelem, elvégre a szerelemnek nincs konkrét definíciója, mindenki mást gondol róla.
2015. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából ez így van
2015. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hormonok szabadulnak fel amik nagyon felnyomják a szeretet érzést, úgyhogy ja, befolyásol!
2015. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy oxitocin szabadul fel orgazmus során, ami kiváltja a kötődést. :)


Bár ezt szerelemnek nem nevezném, inkább valamilyen különlegesebb hála érzésnek, és vágyódásnak az ismétlés után.

20L

2015. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!